HellermannTyton OÜ
Registrisse kantud 12805467HellermannTyton OÜ (registrikood 12805467) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Lõiuse küla, tegevusala plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine (EMTAK 22211). 2025. aasta müügitulu oli 11 623 585 eurot ja puhaskasum -1 437 478 eurot, bilansimaht 25 558 619 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aptiv Technologies AG. Juhatuse liikmed on Hayley Ria Foster, Evali Mülts, Matthew Phillip James Hunter. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.02.2015 (11 a 7 k) · Torupõllu, Lõiuse küla, 79405
Registriandmed KMKR EE101847104 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101847104
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,4 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,3 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,5 % | 2024: 39,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,3 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | −10,5 % | 2024: −16,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 623 585 | 12 987 088 | 15 527 103 | 18 368 949 | 10 121 645 | 6 074 638 | 4 094 862 |
| Puhaskasum | -1 437 478 | -6 684 | 3 046 545 | 3 545 442 | 1 383 354 | 1 143 393 | 482 579 |
| Käibevara | 6 893 535 | 5 818 606 | 5 629 109 | 5 796 367 | 3 401 469 | 1 673 374 | 1 055 309 |
| Põhivara | 18 665 084 | 18 975 969 | 12 775 518 | 5 656 178 | 4 578 694 | 4 198 608 | 3 763 438 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 558 619 | 24 794 575 | 18 404 627 | 11 452 545 | 7 980 163 | 5 871 982 | 4 818 747 |
| Kohustised kokku | 17 261 123 | 15 059 600 | 8 662 968 | 4 757 431 | 4 530 491 | 3 657 064 | 3 625 822 |
| Omakapital | 8 297 496 | 9 734 975 | 9 741 659 | 6 695 114 | 3 449 672 | 2 214 918 | 1 192 925 |
| Kasumimarginaal | -12,4 % | -0,1 % | 19,6 % | 19,3 % | 13,7 % | 18,8 % | 11,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 893 535 € · 27,0 %
- Põhivara 18 665 084 € · 73,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 308 942 € · 5,1 %
- Pikaajalised kohustised 15 952 181 € · 62,4 %
- Omakapital 8 297 496 € · 32,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 222 093 € | 229 957 € | 9 943 340 € | 54 |
| II kv 2026 | 195 082 € | 198 739 € | 6 974 229 € | 52 |
| I kv 2026 | 236 208 € | 237 017 € | 2 673 438 € | 41 |
| IV kv 2025 | 229 481 € | 240 290 € | 4 540 449 € | 44 |
| III kv 2025 | 263 674 € | 275 928 € | 4 995 153 € | 46 |
| II kv 2025 | 196 335 € | 258 922 € | 4 933 213 € | 45 |
| I kv 2025 | 244 249 € | 226 282 € | 4 248 129 € | 52 |
| IV kv 2024 | 216 715 € | 219 214 € | 3 781 354 € | 48 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 74 031 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 76 652 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 314 447 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 730 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Rapla vald 1 437 478 €
- 1. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Rapla vald 25 558 619 €
- 2. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Rapla vald 11 623 585 €
- 5. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Rapla vald 11 623 585 €
- 7. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Rapla vald 8 297 496 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 8 675 | 1 706 |
| Müük avalikule sektorile | 2 170 | 434 |
| Toetused kokku | 8 675 | 1 706 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KLIIMAMINISTEERIUM · toetus 8 675 €
- Hiiumaa Ametikool · maksed 2 170 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.04.2026Muutmiskanne Ä 50003267 / 18
-
04.02.2026Muutmiskanne Ä 50003267 / 17
-
07.01.2026Muutmiskanne Ä 50003267 / M6
-
16.09.2024Kommertspandi avamiskanne K 50003267 / 16
-
04.04.2024Muutmiskanne Ä 50003267 / 15
-
12.05.2023Muutmiskanne Ä 50003267 / 14
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50003267 / 13
-
27.04.2023Muutmiskanne Ä 50003267 / M5
-
20.04.2023Muutmiskanne Ä 50003267 / M4
-
03.04.2023Kommertspandi kustutamiskanne K 50003267 / 12
-
23.03.2023Muutmiskanne Ä 50003267 / 11
-
20.03.2023Muutmiskanne Ä 50003267 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 10.03.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 03.04.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 05.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |