Tarilus OÜ
Registrisse kantud 12808768Tarilus OÜ (registrikood 12808768) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Maardu linn, tegevusala kosmeetiku iluhooldusteenused (EMTAK 96221). 2025. aasta müügitulu oli 19 263 eurot ja puhaskasum -1 001 eurot, bilansimaht 4 559 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siiri Sütt. Juhatuse liige on Siiri Sütt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.03.2015 (11 a 7 k) · Avar tn 8, Maardu linn, 74112
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetiku iluhooldusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,2 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,5 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,0 % | 2024: 91,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,2 | 2024: 11,3 |
| Müügitulu kasv | −0,8 % | 2024: +2,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 263 | 19 422 | 19 013 | 18 707 | 11 916 | 8 102 | 11 259 |
| Puhaskasum | -1 001 | 7 | 22 | 22 | -1 143 | 21 | 796 |
| Käibevara | 4 559 | 5 399 | 5 546 | 5 474 | 5 403 | 6 214 | 6 181 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 559 | 5 399 | 5 546 | 5 474 | 5 403 | 6 214 | 6 181 |
| Kohustised kokku | 637 | 476 | 630 | 580 | 531 | 199 | 187 |
| Omakapital | 3 922 | 4 923 | 4 916 | 4 894 | 4 872 | 6 015 | 5 994 |
| Kasumimarginaal | -5,2 % | 0,0 % | 0,1 % | 0,1 % | -9,6 % | 0,3 % | 7,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 559 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 637 € · 14,0 %
- Omakapital 3 922 € · 86,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 958 € | 1 020 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 731 € | 778 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 013 € | 1 076 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 013 € | 1 076 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 712 € | 760 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 330 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 676 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.12.2025Muutmiskanne Ä 50003652 / 7
-
28.03.2024Muutmiskanne Ä 50003652 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50003652 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50003652 / 4
-
11.01.2018Muutmiskanne Ä 50003652 / 3
-
09.01.2018Muutmiskanne Ä 50003652 / M1
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50003652 / 2
-
03.03.2015Esmakanne Ä 50003652
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |