GrainEst OÜ
Registrisse kantud 12811531GrainEst OÜ (registrikood 12811531) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Matsi küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 25 323 eurot ja puhaskasum -15 861 eurot, bilansimaht 158 414 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rauno Parv. Juhatuse liige on Rauno Parv. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.03.2015 (11 a 7 k) · Kriguli, Matsi küla, 66105
Registriandmed KMKR EE102005709 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102005709
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -62,6 % | 2024: -232,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -21,2 % | 2024: -93,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,2 % | 2024: 48,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −31,0 % | 2024: −66,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 323 | 36 684 | 109 537 | 87 761 | 91 163 | 39 591 | 24 125 |
| Puhaskasum | -15 861 | -85 163 | 13 831 | 74 456 | 52 218 | 12 577 | 1 489 |
| Käibevara | 12 845 | 14 381 | 137 160 | 148 852 | 101 660 | 45 438 | 26 654 |
| Põhivara | 145 569 | 172 317 | 151 229 | 60 922 | 45 935 | 4 085 | 2 326 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 158 414 | 186 698 | 288 389 | 209 774 | 147 595 | 49 523 | 28 980 |
| Kohustised kokku | 83 575 | 96 013 | 112 541 | 47 757 | 60 034 | 14 180 | 6 214 |
| Omakapital | 74 839 | 90 685 | 175 848 | 162 017 | 87 561 | 35 343 | 22 766 |
| Kasumimarginaal | -62,6 % | -232,2 % | 12,6 % | 84,8 % | 57,3 % | 31,8 % | 6,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 845 € · 8,1 %
- Põhivara 145 569 € · 91,9 %
- Lühiajalised kohustised 68 763 € · 43,4 %
- Pikaajalised kohustised 14 812 € · 9,4 %
- Omakapital 74 839 € · 47,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus põhitegevus 17 878 €
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused 7 445 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 546 € | 0 € | 2 340 € | 0 |
| II kv 2026 | 135 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 672 € | 929 € | 7 298 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 918 € | 0 € | 12 080 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 78 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 846 € | 500 € | 35 445 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 081 € | 0 € | 30 283 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 182 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 780 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKriguli, Matsi küla, 66105
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 891 |
| Toetused kokku | 2 891 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 2 891 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50003719 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50003719 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50003719 / 3
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50003719 / 2
-
06.03.2015Esmakanne Ä 50003719
-
03.03.2015Esmakanne Ä 50003719 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |