Ysse OÜ
Registrisse kantud 12812648Ysse OÜ (registrikood 12812648) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Üsse küla, tegevusala puituste ja -akende tootmine (EMTAK 16251). 2025. aasta müügitulu oli 385 192 eurot ja puhaskasum 32 023 eurot, bilansimaht 280 406 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siiri Roos. Juhatuse liige on Siiri Roos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.03.2015 (11 a 7 k) · Töökoja, Üsse küla, 90461
Registriandmed KMKR EE101900368 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101900368
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puituste ja -akende tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,8 % | 2024: 33,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,0 % | 2024: 57,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −10,1 % | 2024: +23,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 385 192 | 428 673 | 348 439 | 574 088 | 398 061 | 346 589 | 501 075 |
| Puhaskasum | 32 023 | 34 487 | 4 536 | 17 803 | 10 490 | 4 993 | 10 646 |
| Käibevara | 81 787 | 73 481 | 107 613 | 125 606 | 93 854 | 106 819 | 101 077 |
| Põhivara | 198 619 | 105 463 | 107 385 | 126 512 | 144 355 | 152 006 | 151 204 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 280 406 | 178 944 | 214 998 | 252 118 | 238 209 | 258 825 | 252 281 |
| Kohustised kokku | 145 875 | 76 436 | 149 477 | 191 133 | 193 831 | 224 938 | 223 608 |
| Omakapital | 134 531 | 102 508 | 65 521 | 60 985 | 44 378 | 33 887 | 28 673 |
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 8,0 % | 1,3 % | 3,1 % | 2,6 % | 1,4 % | 2,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 81 787 € · 29,2 %
- Põhivara 198 619 € · 70,8 %
- Lühiajalised kohustised 145 875 € · 52,0 %
- Omakapital 134 531 € · 48,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 790 € | 9 380 € | 86 018 € | 5 |
| II kv 2026 | 9 052 € | 8 869 € | 102 555 € | 5 |
| I kv 2026 | 6 652 € | 7 116 € | 56 052 € | 5 |
| IV kv 2025 | 9 851 € | 8 792 € | 117 449 € | 5 |
| III kv 2025 | 4 950 € | 9 324 € | 129 693 € | 5 |
| II kv 2025 | 16 513 € | 10 212 € | 133 805 € | 6 |
| I kv 2025 | 13 834 € | 13 130 € | 43 660 € | 6 |
| IV kv 2024 | 13 025 € | 9 467 € | 124 423 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 263 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 127 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 73,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 28 673 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 203 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 08.07.2019 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 38. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Lääne maakond 6 405 €
- 49. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 23,8 %
- 74. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Lääne maakond 77 038 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 77 350 |
| Müük avalikule sektorile | 849 | – |
| Toetused kokku | 0 | 77 350 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Haapsalu Hoolekandekeskus · maksed 849 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubYsse toodetud energiatõhusad puitaknad, välisuksed ja lükanduksed toovad sinu koju rohkem valgust, soojust ja stiili.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.05.2026Muutmiskanne Ä 50003849 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50003849 / 9
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 50003849 / 8
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50003849 / 7
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50003849 / 6
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 50003849 / 5
-
07.09.2016Muutmiskanne Ä 50003849 / M2
-
25.04.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50003849 / 4
-
18.04.2016Muutmiskanne Ä 50003849 / 3
-
13.11.2015Muutmiskanne Ä 50003849 / 2
-
09.03.2015Esmakanne Ä 50003849
-
05.03.2015Esmakanne Ä 50003849 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |