ANPLEX OÜ
Registrisse kantud 12815012ANPLEX OÜ (registrikood 12815012) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Kelvingi küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 244 828 eurot ja puhaskasum 120 187 eurot, bilansimaht 208 160 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Viigand. Juhatuse liige on Jüri Viigand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.03.2015 (11 a 7 k) · Meresihi tee 10, Kelvingi küla, 74018
Registriandmed KMKR EE101856917 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101856917
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 49,1 % | 2024: 41,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 64,1 % | 2024: 54,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,1 % | 2024: 93,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,7 | 2024: 12,8 |
| Müügitulu kasv | +10,7 % | 2024: −4,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 244 828 | 221 103 | 231 182 | 161 165 | 184 711 | 193 783 | 190 825 |
| Puhaskasum | 120 187 | 91 462 | 84 932 | 53 272 | 41 979 | 87 622 | 89 001 |
| Käibevara | 178 751 | 149 373 | 144 604 | 103 780 | 105 985 | 136 874 | 127 429 |
| Põhivara | 29 409 | 29 704 | 43 728 | 43 268 | 34 394 | 40 749 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 208 160 | 179 077 | 188 332 | 147 048 | 140 379 | 177 623 | 127 429 |
| Kohustised kokku | 20 561 | 11 664 | 15 514 | 24 162 | 15 165 | 14 388 | 9 816 |
| Omakapital | 187 599 | 167 413 | 172 818 | 122 886 | 125 214 | 163 235 | 117 613 |
| Kasumimarginaal | 49,1 % | 41,4 % | 36,7 % | 33,1 % | 22,7 % | 45,2 % | 46,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 178 751 € · 85,9 %
- Põhivara 29 409 € · 14,1 %
- Lühiajalised kohustised 20 561 € · 9,9 %
- Omakapital 187 599 € · 90,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 840 € | 8 333 € | 61 199 € | 1 |
| II kv 2026 | 18 564 € | 8 025 € | 66 214 € | 1 |
| I kv 2026 | 17 681 € | 7 407 € | 63 188 € | 1 |
| IV kv 2025 | 15 095 € | 7 407 € | 63 640 € | 1 |
| III kv 2025 | 10 630 € | 7 407 € | 62 765 € | 1 |
| II kv 2025 | 10 544 € | 7 037 € | 59 266 € | 1 |
| I kv 2025 | 10 881 € | 6 665 € | 44 987 € | 1 |
| IV kv 2024 | 25 592 € | 10 899 € | 70 379 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 280 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 778 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 64,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 400 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 342 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMeresihi tee 10, Kelvingi küla, 74018
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50004321 / 8
-
06.08.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50004321 / 7
-
18.07.2019Muutmiskanne Ä 50004321 / 6
-
31.10.2018Muutmiskanne Ä 50004321 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50004321 / 4
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50004321 / 3
-
17.03.2017Muutmiskanne Ä 50004321 / 2
-
14.03.2017Muutmiskanne Ä 50004321 / M1
-
12.03.2015Esmakanne Ä 50004321
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |