Pitsabaar OÜ
Registrisse kantud 12822256Pitsabaar OÜ (registrikood 12822256) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Rae küla, tegevusala restoranitegevus (EMTAK 5611). 2024. aasta müügitulu oli 219 938 eurot ja puhaskasum -6 204 eurot, bilansimaht 66 199 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Katri Purin. Juhatuse liige on Katri Purin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.2015 (11 a 6 k) · Rae tee 10a, Rae küla, 75310
Registriandmed KMKR EE101782308 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101782308
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranitegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -2,8 % | 2023: 3,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,0 % | 2023: 11,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,9 % | 2023: 75,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2023: 3,2 |
| Müügitulu kasv | −3,3 % | 2023: +10,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +9,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 219 938 | 227 382 | 206 150 | 170 395 | 149 260 | 138 868 |
| Puhaskasum | -6 204 | 6 867 | 21 536 | 1 668 | 6 461 | 2 363 |
| Käibevara | 52 397 | 60 430 | 43 423 | 20 504 | 16 117 | 9 747 |
| Põhivara | 13 802 | 16 153 | 20 922 | 21 799 | 19 560 | 24 460 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 199 | 76 583 | 64 345 | 42 303 | 35 677 | 34 207 |
| Kohustised kokku | 14 612 | 18 792 | 13 421 | 12 914 | 7 956 | 12 947 |
| Omakapital | 51 587 | 57 791 | 50 924 | 29 389 | 27 721 | 21 260 |
| Kasumimarginaal | -2,8 % | 3,0 % | 10,4 % | 1,0 % | 4,3 % | 1,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 52 397 € · 79,2 %
- Põhivara 13 802 € · 20,8 %
- Lühiajalised kohustised 14 612 € · 22,1 %
- Omakapital 51 587 € · 77,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 216 € | 6 634 € | 63 147 € | 5 |
| II kv 2026 | 11 892 € | 5 986 € | 60 688 € | 5 |
| I kv 2026 | 12 368 € | 6 914 € | 61 602 € | 5 |
| IV kv 2025 | 11 207 € | 6 982 € | 56 772 € | 5 |
| III kv 2025 | 11 224 € | 5 874 € | 63 664 € | 6 |
| II kv 2025 | 8 480 € | 5 114 € | 56 601 € | 6 |
| I kv 2025 | 8 549 € | 5 026 € | 51 555 € | 4 |
| IV kv 2024 | 8 956 € | 4 400 € | 55 743 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 072 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 211 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 049 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 851 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRae tee 10a, Rae küla, 75310
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 339 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Keila Linnavalitsus · maksed 339 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50005108 / 6
-
24.08.2021Muutmiskanne Ä 50005108 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50005108 / 4
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50005108 / 3
-
10.04.2015Muutmiskanne Ä 50005108 / 2
-
25.03.2015Esmakanne Ä 50005108
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 22.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |