OÜ Nepiniit
Registrisse kantud 12822693OÜ Nepiniit (registrikood 12822693) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Odiste küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 3 125 eurot, bilansimaht 22 553 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vello Orgusaar. Juhatuse liige on Vello Orgusaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.2015 (11 a 6 k) · Käära, Odiste küla, 70308
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,0 % | 2024: -5,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,9 % | 2024: 55,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 | 1 680 | 0 |
| Puhaskasum | 3 125 | -609 | -2 238 | 1 796 | 6 614 | 1 890 | 1 790 |
| Käibevara | 6 799 | 2 936 | 1 075 | 2 512 | 7 242 | 18 983 | 11 748 |
| Põhivara | 15 754 | 18 410 | 21 066 | 15 295 | 17 158 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 553 | 21 346 | 22 141 | 17 807 | 24 400 | 18 983 | 11 748 |
| Kohustised kokku | 7 681 | 9 599 | 9 785 | 3 214 | 11 603 | 12 800 | 7 455 |
| Omakapital | 14 872 | 11 747 | 12 356 | 14 593 | 12 797 | 6 183 | 4 293 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | 4 409,3 % | 112,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 799 € · 30,1 %
- Põhivara 15 754 € · 69,9 %
- Lühiajalised kohustised 7 681 € · 34,1 %
- Omakapital 14 872 € · 65,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 63 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKäära, Odiste küla, 70308
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 8 346 | 15 322 |
| Toetused kokku | 8 346 | 15 322 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 8 346 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50004750 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50004750 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50004750 / 3
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50004750 / 2
-
25.03.2015Esmakanne Ä 50004750
-
23.03.2015Esmakanne Ä 50004750 / M2
-
19.03.2015Esmakanne Ä 50004750 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 23.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |