Nostris OÜ
Registrisse kantud 12823511Nostris OÜ (registrikood 12823511) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 7 556 675 eurot ja puhaskasum 1 321 688 eurot, bilansimaht 2 735 203 eurot. Juhatuse liikmed on Yana Radzivil, Dmytro Radzivil, Oleksii Oliinyk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.03.2015 (11 a 6 k) · Iva tn 12, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE101793753 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101793753
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,5 % | 2024: 6,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 54,6 % | 2024: 16,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,5 % | 2024: 52,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,9 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +89,4 % | 2024: +223,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +29,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 556 675 | 3 989 209 | 1 232 418 | 1 063 056 | 2 933 225 | 2 067 612 | 2 187 144 |
| Puhaskasum | 1 321 688 | 240 296 | -240 619 | 60 343 | 41 569 | -30 477 | 117 500 |
| Käibevara | 1 866 693 | 2 134 098 | 834 992 | 1 391 991 | 1 586 542 | 1 461 453 | 1 460 020 |
| Põhivara | 868 510 | 650 385 | 585 002 | 407 124 | 249 131 | 306 168 | 386 780 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 735 203 | 2 784 483 | 1 419 994 | 1 799 115 | 1 835 673 | 1 767 621 | 1 846 800 |
| Kohustised kokku | 315 352 | 1 336 319 | 152 127 | 140 629 | 239 529 | 213 046 | 261 748 |
| Omakapital | 2 419 851 | 1 448 164 | 1 267 867 | 1 658 486 | 1 596 144 | 1 554 575 | 1 585 052 |
| Kasumimarginaal | 17,5 % | 6,0 % | -19,5 % | 5,7 % | 1,4 % | -1,5 % | 5,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 866 693 € · 68,2 %
- Põhivara 868 510 € · 31,8 %
- Lühiajalised kohustised 315 352 € · 11,5 %
- Omakapital 2 419 851 € · 88,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus põhitegevus 7 549 889 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 6 786 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 369 € | 12 486 € | 1 508 735 € | 4 |
| II kv 2026 | 26 930 € | 11 582 € | 1 672 810 € | 4 |
| I kv 2026 | 170 576 € | 12 711 € | 1 953 126 € | 3 |
| IV kv 2025 | 57 734 € | 12 271 € | 1 750 345 € | 3 |
| III kv 2025 | 12 138 € | 12 271 € | 1 688 261 € | 3 |
| II kv 2025 | 12 161 € | 12 150 € | 2 042 035 € | 3 |
| I kv 2025 | 185 249 € | 12 754 € | 1 479 070 € | 3 |
| IV kv 2024 | 223 917 € | 12 107 € | 1 457 605 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 123 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 162 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 81,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 502 912 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 001 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 24. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 92,3 %
- 42. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Alla 10 töötaja 11,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50005250 / 17
-
01.06.2023Muutmiskanne Ä 50005250 / 16
-
22.05.2023Muutmiskanne Ä 50005250 / M8
-
26.04.2023Muutmiskanne Ä 50005250 / 15
-
12.02.2018Muutmiskanne Ä 50005250 / 14
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50005250 / 13
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50005250 / 12
-
29.08.2017Muutmiskanne Ä 50005250 / 11
-
22.08.2017Muutmiskanne Ä 50005250 / 10
-
15.08.2017Muutmiskanne Ä 50005250 / 9
-
11.08.2017Muutmiskanne Ä 50005250 / 8
-
08.08.2017Muutmiskanne Ä 50005250 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |