Solution Laboratories OÜ
Registrisse kantud 12823787Solution Laboratories OÜ (registrikood 12823787) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Rohuneeme küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 140 714 eurot ja puhaskasum 30 879 eurot, bilansimaht 200 764 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Bert Viikmäe. Juhatuse liige on Bert Viikmäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.03.2015 (11 a 6 k) · Madruse tee 1, Rohuneeme küla, 74012
Registriandmed KMKR EE101812168 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101812168
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,9 % | 2024: 54,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,8 % | 2024: 35,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 2024: 95,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +12,3 % | 2024: +15,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 140 714 | 125 332 | 108 601 | 99 109 | 94 607 | 79 866 | 79 612 |
| Puhaskasum | 30 879 | 68 668 | 67 104 | 84 525 | 75 724 | 63 810 | 62 361 |
| Käibevara | 50 764 | 50 949 | 45 204 | 113 445 | 78 232 | 66 318 | 64 869 |
| Põhivara | 150 000 | 150 000 | 109 500 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 200 764 | 200 949 | 154 704 | 113 445 | 78 232 | 66 318 | 64 869 |
| Kohustised kokku | 4 728 | 9 832 | 38 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 196 036 | 191 117 | 116 704 | 113 445 | 78 232 | 66 318 | 64 869 |
| Kasumimarginaal | 21,9 % | 54,8 % | 61,8 % | 85,3 % | 80,0 % | 79,9 % | 78,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 50 764 € · 25,3 %
- Põhivara 150 000 € · 74,7 %
- Pikaajalised kohustised 4 728 € · 2,4 %
- Omakapital 196 036 € · 97,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 132 600 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 8 114 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 327 € | 7 754 € | 8 700 € | 2 |
| II kv 2026 | 9 921 € | 10 384 € | 30 660 € | 2 |
| I kv 2026 | 8 971 € | 7 108 € | 38 760 € | 1 |
| IV kv 2025 | 10 213 € | 8 557 € | 40 140 € | 1 |
| III kv 2025 | 15 394 € | 16 070 € | 30 720 € | 1 |
| II kv 2025 | 9 896 € | 10 331 € | 31 200 € | 1 |
| I kv 2025 | 14 113 € | 8 539 € | 30 540 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 017 € | 6 200 € | 30 864 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 776 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 585 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 93,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 95,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 900 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 485 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMadruse tee 1, Rohuneeme küla, 74012
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50005278 / 7
-
09.07.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50005278 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50005278 / 5
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50005278 / 4
-
22.07.2015Ümberkujundamiskanne Ä 50005278 / 3
-
20.07.2015Muutmiskanne Ä 50005278 / 2
-
27.03.2015Esmakanne Ä 50005278
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |