OÜ Soide
Registrisse kantud 12824700OÜ Soide (registrikood 12824700) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Sääre küla, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2024. aasta müügitulu oli 2 110 eurot ja puhaskasum -1 949 eurot, bilansimaht 12 463 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Silvia Maria Soide. Juhatuse liige on Silvia Maria Soide. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.03.2015 (11 a 6 k) · Nurme/2, Sääre küla, 88005
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -92,4 % | 2023: 21,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,6 % | 2023: 7,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | −57,9 % | 2023: +0,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −12,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 110 | 5 017 | 5 005 | 3 132 | 2 650 | 4 014 |
| Puhaskasum | -1 949 | 1 056 | 2 561 | 1 169 | 170 | 1 677 |
| Käibevara | 10 754 | 11 657 | 10 914 | 9 030 | 8 939 | 8 585 |
| Põhivara | 1 709 | 2 755 | 2 442 | 1 765 | 943 | 1 740 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 463 | 14 412 | 13 356 | 10 795 | 9 882 | 10 325 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 0 | 0 | 256 | 870 |
| Omakapital | 12 463 | 14 412 | 13 356 | 10 795 | 9 626 | 9 455 |
| Kasumimarginaal | -92,4 % | 21,0 % | 51,2 % | 37,3 % | 6,4 % | 41,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 754 € · 86,3 %
- Põhivara 1 709 € · 13,7 %
- Omakapital 12 463 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
74201 Fotograafia põhitegevus 1 856 €
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 254 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Silvia Maria Soide
- Mittetulundusühing Pitsid Paistvad Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurme/2, Sääre küla, 88005
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 100 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Kihnu Vallavalitsus · maksed 100 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50005367 / 5
-
12.04.2019Muutmiskanne Ä 50005367 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50005367 / 3
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50005367 / 2
-
30.03.2015Esmakanne Ä 50005367
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |