Moemla OÜ
Registrisse kantud 12828796Moemla OÜ (registrikood 12828796) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 5 026 eurot. Ettevõtte ainuomanik on OÜ Omamees. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Rivo Kütt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.04.2015 (11 a 6 k) · Katusepapi tn 6, Tallinn, 11412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 12 | 4 335 | 9 520 | 23 020 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | -3 612 | 768 | 109 | -877 |
| Käibevara | 5 026 | 5 026 | 5 026 | 5 686 | 2 814 | 5 934 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 11 619 | 8 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 026 | 5 026 | 5 026 | 17 305 | 10 814 | 5 934 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 8 667 | 2 944 | 673 |
| Omakapital | 5 026 | 5 026 | 5 026 | 8 638 | 7 870 | 5 261 |
| Kasumimarginaal | – | – | -30 100,0 % | 17,7 % | 1,1 % | -3,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 026 € · 100,0 %
- Omakapital 5 026 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 12 € | 0 |
II kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
OÜ Omamees
- Finest-Hall Factory OÜ Osanik
- Marmara Sterling OÜ Osanik
- OÜ Diamantes Enterprise Osanik
-
Rivo Kütt
- ENTRO OÜ Tegelik kasusaaja
- Scandic Leaf OÜ Juhatuse liige
- OÜ Diamantes Enterprise Juhatuse liige
- Isiklik Raamatupidaja OÜ Juhatuse liige
- Visualead OÜ Osanik
- RK Labs OÜ Osanik
- Omahosting OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Omamees Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| TKB Nii-Nii OÜ | 100 % | 2 500 € | 13.08.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ Omamees 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
TKB Nii-Nii OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50005816 / 8
-
29.12.2020Muutmiskanne Ä 50005816 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50005816 / 6
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50005816 / 5
-
15.05.2017Muutmiskanne Ä 50005816 / 4
-
12.05.2017Muutmiskanne Ä 50005816 / M1
-
03.09.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50005816 / 3
-
31.08.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50005816 / 2
-
06.04.2015Esmakanne Ä 50005816
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 18.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.03.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 18.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.10.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |