OÜ Timberwolves
Registrisse kantud 12833283OÜ Timberwolves (registrikood 12833283) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muud juriidilised toimingud (EMTAK 69109). Ettevõtte ainuomanik on Kristo Seli. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kristo Seli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.04.2015 (11 a 6 k) · Riia tn 130b/2, Tartu linn, 50411
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud juriidilised toimingud
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,7 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 2 029 | 292 | 292 | 65 836 | 137 278 | 29 812 | 28 020 |
| Käibevara | 9 573 | 272 768 | 272 768 | 190 363 | 771 438 | 670 273 | 671 804 |
| Põhivara | 270 625 | 5 401 | 5 109 | 87 222 | 682 929 | 646 816 | 615 473 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 280 198 | 278 169 | 277 877 | 277 585 | 1 454 367 | 1 317 089 | 1 287 277 |
| Kohustised kokku | – | – | – | 0 | 1 242 618 | 1 242 618 | 1 242 618 |
| Omakapital | 280 198 | 278 169 | 277 877 | 277 585 | 211 749 | 74 471 | 44 659 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 573 € · 3,4 %
- Põhivara 270 625 € · 96,6 %
- Omakapital 280 198 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristo Seli
- Hariduse Edendamise Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- OÜ Tasku Keskus Juhatuse liige
- Liivalaia Arenduse OÜ Juhatuse liige
- aktsiaselts ESTIKO Juhatuse liige
- Tartu Spordiselts "Kalev" Tegelik kasusaaja
- Estiko Investeeringute OÜ Juhatuse liige
- OÜ Kesklinna Keskus Juhatuse liige
- Sihtasutus Tartumaa Turism Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| TLRG Invest OÜ | 25 % | 625 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
TLRG Invest OÜ 25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50006166 / 7
-
19.06.2019Muutmiskanne Ä 50006166 / 6
-
16.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50006166 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50006166 / 4
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 50006166 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50006166 / 2
-
13.04.2015Esmakanne Ä 50006166
-
09.04.2015Esmakanne Ä 50006166 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |