TALCLEAN OÜ
Registrisse kantud 12835939TALCLEAN OÜ (registrikood 12835939) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Luige alevik, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). 2025. aasta müügitulu oli 58 717 eurot ja puhaskasum 189 eurot, bilansimaht 22 186 eurot. Juhatuse liikmed on Jaagumart Merimaa, Kristo Bergstein. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.04.2015 (11 a 6 k) · Kaare tn 4, Luige alevik, 79805
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2024: 4,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,2 % | 2024: 52,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,3 % | 2024: 27,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −5,1 % | 2024: −55,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 717 | 61 903 | 139 862 | 155 952 | 128 975 | 110 882 | 122 791 |
| Puhaskasum | 189 | 2 955 | -7 434 | 8 691 | 224 | -17 156 | 9 120 |
| Käibevara | 20 204 | 19 356 | 24 316 | 35 928 | 26 437 | 23 029 | 37 956 |
| Põhivara | 1 982 | 1 281 | 1 617 | 6 884 | 8 150 | 9 167 | 13 782 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 186 | 20 637 | 25 933 | 42 812 | 34 587 | 32 196 | 51 738 |
| Kohustised kokku | 16 351 | 14 991 | 23 242 | 32 687 | 31 009 | 28 781 | 29 936 |
| Omakapital | 5 835 | 5 646 | 2 691 | 10 125 | 3 578 | 3 415 | 21 802 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 4,8 % | -5,3 % | 5,6 % | 0,2 % | -15,5 % | 7,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 204 € · 91,1 %
- Põhivara 1 982 € · 8,9 %
- Lühiajalised kohustised 16 351 € · 73,7 %
- Omakapital 5 835 € · 26,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 378 € | 4 831 € | 5 422 € | 0 |
| II kv 2026 | 8 288 € | 4 790 € | 16 507 € | 2 |
| I kv 2026 | 7 141 € | 4 579 € | 12 889 € | 2 |
| IV kv 2025 | 6 369 € | 3 899 € | 13 626 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 130 € | 5 430 € | 14 589 € | 2 |
| II kv 2025 | 7 219 € | 4 127 € | 15 940 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 615 € | 3 791 € | 14 703 € | 2 |
| IV kv 2024 | 6 428 € | 3 694 € | 16 545 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 793 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 610 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 89,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 99,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 807 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaagumart Merimaa
- Talc teenused OÜ Juhatuse liige
- OÜ Haldma õigusbüroo Osanik Likvideerimisel
-
Kristo Bergstein
- NBN Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Dotblocks Group OÜ Osanik
- Exporting Osaühing Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPAKUME Professionaalsel tasemel tootmispindade, -seadmete ja -ruumide regulaarseid ning perioodilisi vahupesu ja puhastustöid; Tegevuste planeerimine vastavalt HACCP, ISO standarditest tulenevale jälgimise ja aruandluse poliitikale;
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.10.2026Käibemaksukohustuslaste registrist kustutamine
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50006606 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50006606 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50006606 / 3
-
04.04.2016Muutmiskanne Ä 50006606 / 2
-
01.04.2016Muutmiskanne Ä 50006606 / M1
-
17.04.2015Esmakanne Ä 50006606
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 18.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |