WARROL OÜ
Registrisse kantud 12836732WARROL OÜ (registrikood 12836732) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Saverna küla, tegevusala teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2019. aasta müügitulu oli 553 776 eurot ja puhaskasum 56 540 eurot, bilansimaht 782 789 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vaido Varul. Juhatuse liige on Vaido Varul. Maksuvõlg on 65 904,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.04.2015 (11 a 5 k) · Jõenurga, Saverna küla, 63418
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2019
| Kasumimarginaal | 10,2 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 42,5 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,0 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2019 |
|---|---|
| Müügitulu | 553 776 |
| Puhaskasum | 56 540 |
| Käibevara | 649 617 |
| Põhivara | 133 172 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 782 789 |
| Kohustised kokku | 649 789 |
| Omakapital | 133 000 |
| Kasumimarginaal | 10,2 % |
Bilansi struktuur 2019
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 649 617 € · 83,0 %
- Põhivara 133 172 € · 17,0 %
- Lühiajalised kohustised 630 132 € · 80,5 %
- Pikaajalised kohustised 19 657 € · 2,5 %
- Omakapital 133 000 € · 17,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2019
-
01111 põhitegevus 351 368 €
-
49411 146 083 €
-
81301 39 190 €
-
02202 15 914 €
-
52241 660 €
-
52101 561 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 65 904,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJõenurga, Saverna küla, 63418
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad maksuvõlad · Põlva maakond 65 904 €
- 8. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Kanepi vald 1 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50006695 / 7
-
09.08.2022Muutmiskanne Ä 50006695 / 6
-
11.05.2022Muutmiskanne Ä 50006695 / 5
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 50006695 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50006695 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50006695 / 2
-
20.04.2015Esmakanne Ä 50006695
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |