OÜ Diamira
Registrisse kantud 12837068OÜ Diamira (registrikood 12837068) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 37 160 eurot ja puhaskasum 1 224 eurot, bilansimaht 11 454 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Terle Keskküla. Juhatuse liige on Terle Keskküla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.04.2015 (11 a 5 k) · Teemeistri tn 2, Tallinn, 10916
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 2024: 3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,9 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,7 % | 2024: 95,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 43,7 | 2024: 24,1 |
| Müügitulu kasv | +68,0 % | 2024: −10,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 160 | 22 120 | 24 793 | 31 141 | 37 587 | 34 199 | 21 194 |
| Puhaskasum | 1 224 | 797 | 63 | 935 | 1 232 | 2 334 | 666 |
| Käibevara | 11 454 | 10 400 | 12 237 | 14 510 | 13 448 | 13 843 | 13 359 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 454 | 10 400 | 12 237 | 14 510 | 13 448 | 13 843 | 13 359 |
| Kohustised kokku | 262 | 432 | 3 065 | 5 400 | 5 274 | 6 900 | 8 750 |
| Omakapital | 11 192 | 9 968 | 9 172 | 9 110 | 8 174 | 6 943 | 4 609 |
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 3,6 % | 0,3 % | 3,0 % | 3,3 % | 6,8 % | 3,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 454 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 262 € · 2,3 %
- Omakapital 11 192 € · 97,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 43,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 0 € | 12 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 74 € | 80 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 28 € | 49 € | 0 € | 3 |
| I kv 2024 | 0 € | 69 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 91 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 28 € | 126 € | 0 € | 2 |
| II kv 2023 | 28 € | 151 € | 0 € | 5 |
| I kv 2023 | 64 € | 111 € | 0 € | 4 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 335 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Saue Riigigümnaasium · maksed 1 347 €
- Kose Vallavalitsus · maksed 943 €
- Tartu Lasteaed Klaabumaa · maksed 44 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.09.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50006733 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50006733 / 6
-
25.07.2019Muutmiskanne Ä 50006733 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50006733 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50006733 / 3
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 50006733 / 2
-
20.04.2015Esmakanne Ä 50006733
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |