SST OÜ
Registrisse kantud 12837714SST OÜ (registrikood 12837714) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muud posti- ja kullerteenused (EMTAK 53201). 2025. aasta müügitulu oli 33 400 eurot ja puhaskasum -409 eurot, bilansimaht 8 028 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sten Suban. Juhatuse liige on Sten Suban. Maksuvõlg on 386,32 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.04.2015 (11 a 5 k) · Väike-Veski tn 17, Pärnu linn, 80020
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud posti- ja kullerteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,2 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9,4 % | 2024: 36,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,2 % | 2024: 44,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −0,4 % | 2024: +17,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 400 | 33 526 | 28 441 | 28 275 | 26 407 | 27 230 | 27 966 |
| Puhaskasum | -409 | 1 759 | -1 400 | -167 | -1 037 | 2 393 | 1 203 |
| Käibevara | 7 925 | 10 323 | 9 348 | 6 268 | 5 902 | 9 545 | 9 051 |
| Põhivara | 103 | 280 | 458 | 1 525 | 3 695 | 5 147 | 7 486 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 028 | 10 603 | 9 806 | 7 793 | 9 597 | 14 692 | 16 537 |
| Kohustised kokku | 3 674 | 5 840 | 6 802 | 4 704 | 5 741 | 9 799 | 12 162 |
| Omakapital | 4 354 | 4 763 | 3 004 | 3 089 | 3 856 | 4 893 | 4 375 |
| Kasumimarginaal | -1,2 % | 5,2 % | -4,9 % | -0,6 % | -3,9 % | 8,8 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 925 € · 98,7 %
- Põhivara 103 € · 1,3 %
- Lühiajalised kohustised 3 674 € · 45,8 %
- Omakapital 4 354 € · 54,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 812 € | 947 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 101 € | 1 177 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 011 € | 1 130 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 067 € | 1 128 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 537 € | 1 693 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 362 € | 1 445 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 268 € | 1 407 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 104 € | 1 230 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 271 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 316 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 116,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 607 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 386,32 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sten Suban
- Autoringrajasõitjate Klubi Tegelik kasusaaja
- OÜ Kiired Poisid Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50006799 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50006799 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50006799 / 5
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50006799 / 4
-
08.07.2015Ümberkujundamiskanne Ä 50006799 / 3
-
06.07.2015Muutmiskanne Ä 50006799 / 2
-
21.04.2015Esmakanne Ä 50006799
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |