Einlo Disain OÜ
Registrisse kantud 12839943Einlo Disain OÜ (registrikood 12839943) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -40 eurot, bilansimaht 5 964 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristina Metsla. Juhatuse liige on Kristina Metsla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.04.2015 (11 a 5 k) · Raudtee tn 56, Tallinn, 11621
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,7 % | 2023: -1,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 1 693 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -40 | -61 | -878 | 630 | -275 | -1 437 |
| Käibevara | 5 964 | 5 943 | 6 004 | 6 881 | 6 266 | 6 298 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 108 | 371 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 964 | 5 943 | 6 004 | 6 881 | 6 374 | 6 669 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 123 | 143 |
| Omakapital | 5 964 | 5 943 | 6 004 | 6 881 | 6 251 | 6 526 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | 37,2 % | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 964 € · 100,0 %
- Omakapital 5 964 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristina Metsla
- Tallinn, Raudtee tn 56 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50006964 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50006964 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50006964 / 3
-
09.06.2015Muutmiskanne Ä 50006964 / 2
-
24.04.2015Esmakanne Ä 50006964
-
23.04.2015Esmakanne Ä 50006964 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 14.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |