Vibulahing OÜ
Registrisse kantud 12842052Vibulahing OÜ (registrikood 12842052) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2023. aasta müügitulu oli 10 326 eurot ja puhaskasum -1 117 eurot, bilansimaht 6 549 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnis Raja. Juhatuse liige on Tõnis Raja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.04.2015 (11 a 5 k) · Kadaka tee 175a, Tallinn, 12615
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -10,8 % | 2022: 6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,8 % | 2022: 7,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,2 % | 2022: 94,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,3 | 2022: 18,6 |
| Müügitulu kasv | +34,3 % | 2022: +262,6 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 326 | 7 688 | 2 120 | 1 000 | 2 523 |
| Puhaskasum | -1 117 | 526 | 941 | 639 | 564 |
| Käibevara | 6 549 | 7 150 | 6 624 | 5 678 | 4 909 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 549 | 7 150 | 6 624 | 5 678 | 4 909 |
| Kohustised kokku | 901 | 385 | 385 | 380 | 250 |
| Omakapital | 5 648 | 6 765 | 6 239 | 5 298 | 4 659 |
| Kasumimarginaal | -10,8 % | 6,8 % | 44,4 % | 63,9 % | 22,4 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 549 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 901 € · 13,8 %
- Omakapital 5 648 € · 86,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2023
-
93299 Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused põhitegevus 10 326 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tõnis Raja
- Kummiekspert OÜ Tegelik kasusaaja
- Nature Trade OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 899 | 395 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 549 €
- Haapsalu Kutsehariduskeskus · maksed 350 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.10.20262024. a majandusaasta aruanne esitatud
-
22.05.2026Muutmiskanne Ä 50007327 / 13
-
19.05.2026Muutmiskanne Ä 50007327 / 12
-
17.11.2025Muutmiskanne Ä 50007327 / 11
-
04.11.2025Muutmiskanne Ä 50007327 / 10
-
04.10.2024Muutmiskanne Ä 50007327 / 8
-
04.10.2024Muutmiskanne Ä 50007327 / 9
-
26.09.2024Muutmiskanne Ä 50007327 / 7
-
08.05.2024Muutmiskanne Ä 50007327 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50007327 / 5
-
02.07.2018Muutmiskanne Ä 50007327 / 4
-
27.06.2018Muutmiskanne Ä 50007327 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | – | – |
| 2023 | 11.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 06.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |