WeDo Events OÜ
Registrisse kantud 12842856WeDo Events OÜ (registrikood 12842856) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 1 720 207 eurot ja puhaskasum 491 850 eurot, bilansimaht 536 055 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Danjal Kanani. Juhatuse liige on Danjal Kanani. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.04.2015 (11 a 5 k) · Jõe tn 2, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE101828233 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101828233
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,6 % | 2024: -0,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 99,4 % | 2024: -256,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,3 % | 2024: 39,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,0 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +118,2 % | 2024: +127,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +111,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 720 207 | 788 348 | 346 954 | 45 000 | 48 452 | 40 218 | 199 175 |
| Puhaskasum | 491 850 | -7 219 | -39 632 | 25 821 | -4 371 | 3 273 | 32 320 |
| Käibevara | 536 055 | 7 101 | 12 934 | 52 468 | 55 212 | 81 522 | 78 199 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 536 055 | 7 101 | 12 934 | 52 468 | 55 212 | 81 522 | 78 199 |
| Kohustised kokku | 41 385 | 4 281 | 9 895 | 9 797 | 3 362 | 301 | 251 |
| Omakapital | 494 670 | 2 820 | 3 039 | 42 671 | 51 850 | 81 221 | 77 948 |
| Kasumimarginaal | 28,6 % | -0,9 % | -11,4 % | 57,4 % | -9,0 % | 8,1 % | 16,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 536 055 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 41 385 € · 7,7 %
- Omakapital 494 670 € · 92,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 56 673 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 25 000 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 690 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 152 291 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 41 313 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 109 049 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 99,4 %
- 5. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 1 720 207 €
- 11. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 118,2 %
- 12. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 491 850 €
- 12. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 28,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50007413 / 10
-
15.02.2023Muutmiskanne Ä 50007413 / M2
-
07.02.2023Muutmiskanne Ä 50007413 / 9
-
10.04.2019Muutmiskanne Ä 50007413 / 8
-
15.11.2018Muutmiskanne Ä 50007413 / 7
-
29.10.2018Muutmiskanne Ä 50007413 / M1
-
26.10.2018Muutmiskanne Ä 50007413 / 6
-
12.03.2018Muutmiskanne Ä 50007413 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50007413 / 4
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 50007413 / 3
-
08.05.2015Muutmiskanne Ä 50007413 / 2
-
30.04.2015Esmakanne Ä 50007413
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |