OÜ Teravik
Registrisse kantud 12843471OÜ Teravik (registrikood 12843471) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Nedsaja küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 5 790 eurot ja puhaskasum -815 eurot, bilansimaht 3 107 eurot. Juhatuse liikmed on Mari Kaisel, Meel Valk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.04.2015 (11 a 5 k) · Tedrekuke, Nedsaja küla, 64015
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,1 % | 2024: -15,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,2 % | 2024: -10,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +118,5 % | 2024: −71,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 790 | 2 650 | 9 305 | 12 991 | 13 539 | 3 295 | 6 760 |
| Puhaskasum | -815 | -418 | -1 077 | -557 | 2 963 | 336 | -3 492 |
| Käibevara | 3 018 | 3 617 | 3 793 | 4 800 | 5 981 | 2 227 | 1 442 |
| Põhivara | 89 | 305 | 547 | 848 | 1 149 | 784 | 1 233 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 107 | 3 922 | 4 340 | 5 648 | 7 130 | 3 011 | 2 675 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 231 | 1 156 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 107 | 3 922 | 4 340 | 5 417 | 5 974 | 3 011 | 2 675 |
| Kasumimarginaal | -14,1 % | -15,8 % | -11,6 % | -4,3 % | 21,9 % | 10,2 % | -51,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 018 € · 97,1 %
- Põhivara 89 € · 2,9 %
- Omakapital 3 107 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 205 € | 231 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 616 € | 693 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 733 € | 818 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 616 € | 693 € | 0 € | 1 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 68 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 77 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Meel Valk
- OÜ Teksina Osanik
- MTÜ Tedrekuke Juhatuse liige
- Nedsaja Küla Selts Tegelik kasusaaja
-
Mari Kaisel
- OÜ Metsaveere Meistrid Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTedrekuke, Nedsaja küla, 64015
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 250 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- KLIIMAMINISTEERIUM · maksed 250 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.07.2025Muutmiskanne Ä 50007475 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50007475 / 7
-
19.06.2023Muutmiskanne Ä 50007475 / 6
-
18.05.2018Muutmiskanne Ä 50007475 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50007475 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50007475 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50007475 / 2
-
30.04.2015Esmakanne Ä 50007475
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |