Luhtla OÜ
Registrisse kantud 12848250Luhtla OÜ (registrikood 12848250) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Maalasti küla, tegevusala mesindus (EMTAK 01481). 2025. aasta müügitulu oli 6 438 eurot ja puhaskasum -9 868 eurot, bilansimaht 26 279 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivar Luht. Juhatuse liige on Ivar Luht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2015 (11 a 5 k) · Maalasti-Uuetoa, Maalasti küla, 70608
Registriandmed KMKR EE101818515 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101818515
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mesindus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -153,3 % | 2024: -75,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -269,0 % | 2024: -36,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,0 % | 2024: 40,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | −0,4 % | 2024: −12,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 438 | 6 466 | 7 419 | 5 516 | 6 309 | 4 758 | 5 334 |
| Puhaskasum | -9 868 | -4 880 | -8 071 | -370 | -2 661 | -2 766 | -494 |
| Käibevara | 5 959 | 8 905 | 7 638 | 5 400 | 7 256 | 6 706 | 6 815 |
| Põhivara | 20 320 | 24 726 | 31 557 | 26 539 | 21 885 | 25 703 | 28 351 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 279 | 33 631 | 39 195 | 31 939 | 29 141 | 32 409 | 35 166 |
| Kohustised kokku | 22 610 | 20 093 | 20 777 | 5 450 | 2 282 | 2 889 | 2 880 |
| Omakapital | 3 669 | 13 538 | 18 418 | 26 489 | 26 859 | 29 520 | 32 286 |
| Kasumimarginaal | -153,3 % | -75,5 % | -108,8 % | -6,7 % | -42,2 % | -58,1 % | -9,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 959 € · 22,7 %
- Põhivara 20 320 € · 77,3 %
- Lühiajalised kohustised 18 010 € · 68,5 %
- Pikaajalised kohustised 4 600 € · 17,5 %
- Omakapital 3 669 € · 14,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01481 Mesindus põhitegevus 3 200 €
-
33141 Muude elektriseadmete remont ja hooldus 2 474 €
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast 764 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 7 144 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 589 € | 0 |
| I kv 2026 | 901 € | 0 € | 3 844 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 444 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 219 € | 0 |
| II kv 2025 | 504 € | 0 € | 2 421 € | 0 |
| I kv 2025 | 966 € | 0 € | 4 192 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 140 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 381 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMaalasti-Uuetoa, Maalasti küla, 70608
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 457 |
| Toetused kokku | 457 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 457 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50008035 / 6
-
21.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50008035 / 5
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 50008035 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50008035 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50008035 / 2
-
11.05.2015Esmakanne Ä 50008035
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |