Silner OÜ
Registrisse kantud 12848764Silner OÜ (registrikood 12848764) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Karala küla, tegevusala muu loomakasvatus (EMTAK 0148). 2025. aasta müügitulu oli 1 502 eurot ja puhaskasum 820 eurot, bilansimaht 13 146 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maria Silts. Juhatuse liige on Maria Silts. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.05.2015 (11 a 5 k) · Mätiku, Karala küla, 93325
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu loomakasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 54,6 % | 2024: 20,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,2 % | 2024: 2,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 97,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 41,3 |
| Müügitulu kasv | +0,6 % | 2024: +3,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 502 | 1 493 | 1 449 | 2 125 | 2 088 | 1 852 | 2 191 |
| Puhaskasum | 820 | 309 | 223 | 1 275 | 1 072 | 1 066 | 1 489 |
| Käibevara | 12 906 | 12 386 | 12 077 | 11 854 | 10 579 | 9 507 | 8 441 |
| Põhivara | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 146 | 12 626 | 12 317 | 12 094 | 10 819 | 9 747 | 8 681 |
| Kohustised kokku | 0 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Omakapital | 13 146 | 12 326 | 12 017 | 11 794 | 10 519 | 9 447 | 8 381 |
| Kasumimarginaal | 54,6 % | 20,7 % | 15,4 % | 60,0 % | 51,3 % | 57,6 % | 68,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 906 € · 98,2 %
- Põhivara 240 € · 1,8 %
- Omakapital 13 146 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 186 € | 186 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 165 € | 165 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 165 € | 165 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 165 € | 165 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 165 € | 165 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 62 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 62 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMätiku, Karala küla, 93325
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 502 |
| Toetused kokku | 1 502 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 1 502 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50008077 / 4
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 50008077 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50008077 / 2
-
12.05.2015Esmakanne Ä 50008077
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 13.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |