VentCap OÜ
Registrisse kantud 12850488VentCap OÜ (registrikood 12850488) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Kakumetsa küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 27 944 eurot ja puhaskasum 41 140 eurot, bilansimaht 394 675 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Janno. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Andres Janno. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.05.2015 (11 a 5 k) · Kaariku tee 7, Kakumetsa küla, 62203
Registriandmed KMKR EE101870540 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101870540
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 147,2 % | 2024: 221,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,5 % | 2024: 16,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2024: 96,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 131,9 | 2024: 17,3 |
| Müügitulu kasv | +1,8 % | 2024: −1,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 944 | 27 437 | 27 947 | 26 957 | 16 000 | 20 824 | 22 697 |
| Puhaskasum | 41 140 | 60 655 | 65 638 | -40 060 | 51 915 | 125 437 | 35 088 |
| Käibevara | 243 807 | 222 110 | 169 960 | 119 694 | 193 247 | 78 514 | 46 956 |
| Põhivara | 150 868 | 153 192 | 154 887 | 149 158 | 150 624 | 113 939 | 6 759 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 394 675 | 375 302 | 324 847 | 268 852 | 343 871 | 192 453 | 53 715 |
| Kohustised kokku | 1 849 | 12 863 | 23 063 | 32 706 | 67 665 | 50 000 | 699 |
| Omakapital | 392 826 | 362 439 | 301 784 | 236 146 | 276 206 | 142 453 | 53 016 |
| Kasumimarginaal | 147,2 % | 221,1 % | 234,9 % | -148,6 % | 324,5 % | 602,4 % | 154,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 243 807 € · 61,8 %
- Põhivara 150 868 € · 38,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 849 € · 0,5 %
- Omakapital 392 826 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 131,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 482 € | 838 € | 16 227 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 717 € | 551 € | 5 000 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 770 € | 551 € | 5 000 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 468 € | 1 304 € | 5 706 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 903 € | 739 € | 5 407 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 622 € | 551 € | 5 000 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 253 € | 545 € | 12 300 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 557 € | 532 € | 4 819 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 494 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 279 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 18,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 409 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 537 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Janno
- osaühing Kuvarnet Tegelik kasusaaja
- 5D Vision OÜ Osanik
- osaühing Loisu-Agro Osanik
- Liivi 1 OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| osaühing Kuvarnet | 85 % | 3 259 € | 01.09.2023 | 443 642 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
osaühing Kuvarnet 85 %
Skeem
LEI 549300SV5XJ7BO48TL21
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKaariku tee 7, Kakumetsa küla, 62203
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50008274 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50008274 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50008274 / 2
-
14.05.2015Esmakanne Ä 50008274
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |