Opcode OÜ
Registrisse kantud 12854799Opcode OÜ (registrikood 12854799) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62011). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -30 134 eurot, bilansimaht 24 487 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Taavi Salo. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Taavi Salo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.05.2015 (11 a 4 k) · Kiikri tn 2/3, Tallinn, 10159
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -123,1 % | 2024: -52,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 | 5 000 |
| Puhaskasum | -30 134 | -28 692 | -3 105 | -76 | -108 | 2 238 | 1 891 |
| Käibevara | 19 491 | 49 528 | 79 584 | 88 020 | 88 096 | 88 204 | 85 966 |
| Põhivara | 4 996 | 5 094 | 5 330 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 487 | 54 622 | 84 914 | 88 020 | 88 096 | 88 204 | 85 966 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 24 487 | 54 622 | 84 914 | 88 020 | 88 096 | 88 204 | 85 966 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | 111,9 % | 37,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 491 € · 79,6 %
- Põhivara 4 996 € · 20,4 %
- Omakapital 24 487 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 400 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 133 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Rephop OÜ | 34,33 % | 3 436 € | 01.09.2020 | 220 541 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Skeem
LEI 254900AMQZMJEHNIVC32
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50008748 / 7
-
13.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50008748 / 6
-
28.03.2018Muutmiskanne Ä 50008748 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50008748 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50008748 / 3
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 50008748 / 2
-
25.05.2015Esmakanne Ä 50008748
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |