Ring Kuubis OÜ
Likvideerimisel 12855764Ring Kuubis OÜ (registrikood 12855764) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranid jm toitlustuskohad (EMTAK 56101). 2020. aasta müügitulu oli 173 909 eurot ja puhaskasum -17 832 eurot, bilansimaht 43 921 eurot. Ettevõtte ainuomanik on OÜ CIRCLE MARKETING. Maksuvõlg on 9 363,93 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.05.2015 (11 a 4 k) · Rävala pst 8, Tallinn, 10143
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranid jm toitlustuskohad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2020
| Kasumimarginaal | -10,3 % | 2019: 4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -639,1 % | 2019: 54,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,4 % | 2019: 31,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2019: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −23,2 % | 2019: – |
| Näitaja, € | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 173 909 | 226 304 |
| Puhaskasum | -17 832 | 11 159 |
| Käibevara | 26 689 | 35 822 |
| Põhivara | 17 232 | 30 509 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 921 | 66 331 |
| Kohustised kokku | 41 131 | 45 709 |
| Omakapital | 2 790 | 20 622 |
| Kasumimarginaal | -10,3 % | 4,9 % |
Bilansi struktuur 2020
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 689 € · 60,8 %
- Põhivara 17 232 € · 39,2 %
- Lühiajalised kohustised 24 016 € · 54,7 %
- Pikaajalised kohustised 17 115 € · 39,0 %
- Omakapital 2 790 € · 6,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2020
-
56101 Restoranid jm toitlustuskohad põhitegevus 167 088 €
-
81291 Muu puhastustegevus 5 598 €
-
82301 1 223 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 9 363,93 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Elar Jürimäe
- alto resto OÜ Juhatuse liige
- sapidum OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Keerusai OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
-
Raido Raudnagel
- Keerusai OÜ Osanik Maksuvõlg
- M2 Haldus OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Kohatu Resto OÜ Juhatuse liige
- Kopli Catering OÜ Osanik
- Resisto Osaühing Osanik Maksuvõlg
- Tallinn, Härjapea tn 3a korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Vesivärava tn 24 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Koidu tn 25 korteriühistu Juhatuse liige
-
OÜ CIRCLE MARKETING
- Nuti Elekter OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50008528 / 9
-
21.12.2022Muutmiskanne Ä 50008528 / 8
-
30.03.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50008528 / 7
-
04.03.2021Lõpetamiskanne Ä 50008528 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50008528 / 5
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50008528 / 4
-
15.06.2017Muutmiskanne Ä 50008528 / 3
-
30.05.2017Muutmiskanne Ä 50008528 / M2
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 50008528 / 2
-
26.05.2015Esmakanne Ä 50008528
-
19.05.2015Esmakanne Ä 50008528 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2020 | 15.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |