ExoCool OÜ
Registrisse kantud 12857616ExoCool OÜ (registrikood 12857616) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mängude ja mänguasjade jaemüük (EMTAK 47641). 2024. aasta müügitulu oli 474 087 eurot ja puhaskasum 3 568 eurot, bilansimaht 627 080 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Elisa Allas. Ettevõttel on osalus 39 ettevõttes. Juhatuse liige on Elisa Allas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.05.2015 (11 a 4 k) · Tondi tn 92, Tallinn, 11316
Registriandmed KMKR EE102121227 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102121227
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mängude ja mänguasjade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 2023: 0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,1 % | 2023: 1,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,7 % | 2023: 23,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2023: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −15,8 % | 2023: −29,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +83,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 474 087 | 563 010 | 801 566 | 243 005 | 95 183 | 22 645 |
| Puhaskasum | 3 568 | 1 367 | 18 601 | 43 673 | 14 107 | 336 |
| Käibevara | 479 529 | 224 303 | 232 078 | 125 031 | 30 487 | 13 030 |
| Põhivara | 147 551 | 122 080 | 2 500 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 627 080 | 346 383 | 234 578 | 125 031 | 30 487 | 13 030 |
| Kohustised kokku | 540 945 | 263 816 | 153 378 | 62 432 | 11 561 | 8 111 |
| Omakapital | 86 135 | 82 567 | 81 200 | 62 599 | 18 926 | 4 919 |
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 0,2 % | 2,3 % | 18,0 % | 14,8 % | 1,5 % |
Kontsern 2023–2024 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 223 800 | 992 434 |
| Puhaskasum | 249 179 | 128 024 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 679 689 | 381 522 |
| Kohustised kokku | 221 286 | 172 298 |
| Omakapital | 458 403 | 209 224 |
| Töötajaid | 13 | 7 |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 479 529 € · 76,5 %
- Põhivara 147 551 € · 23,5 %
- Lühiajalised kohustised 124 846 € · 19,9 %
- Pikaajalised kohustised 416 099 € · 66,4 %
- Omakapital 86 135 € · 13,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 54 202 € | 27 621 € | 257 185 € | 13 |
| II kv 2026 | 54 395 € | 18 711 € | 257 678 € | 15 |
| I kv 2026 | 0 € | 3 486 € | 107 249 € | 11 |
| IV kv 2025 | 0 € | 895 € | 105 040 € | 1 |
| III kv 2025 | 24 967 € | 2 260 € | 261 405 € | 1 |
| II kv 2025 | 22 921 € | 2 229 € | 267 292 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 850 € | 2 219 € | 56 560 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 909 € | 2 221 € | 63 506 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 067 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 207 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 51,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 85 728 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 362 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Elisa Allas
- KAKS PRO OÜ Tegelik kasusaaja
- Tartu Elektritõukerataste Remont OÜ Juhatuse liige
- Elektrijalgratas OÜ Juhatuse liige
- Kurkin Rick OÜ Juhatuse liige
- Tallinna Elektritõukerataste Remont OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Rehv ja Lohv TM OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (39)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| DUALMOTOR OÜ | 100 % | 50 € | 02.09.2023 | 39 610 €2024 |
| Elektrijalgratas OÜ | 100 % | 50 € | 28.10.2025 | – |
| Elektritõukeratta Varuosad OÜ | 100 % | 50 € | 07.07.2025 | – |
| Eng Vee OÜ | 100 % | 50 € | 02.07.2025 | – |
| G KOLM OÜ | 100 % | 50 € | 02.09.2023 | 39 653 €2024 |
| G Neli OÜ | 100 % | 50 € | 06.08.2025 | – |
| Kaks Master Eksport OÜ | 100 % | 50 € | 19.08.2025 | – |
| Kaks Master OÜ | 100 % | 50 € | 24.07.2024 | 40 055 €2024 |
| Kaks Max Eksport OÜ | 100 % | 50 € | 02.07.2025 | – |
| KAKS MAX OÜ | 100 % | 1 600 € | 02.09.2023 | 39 090 €2024 |
| Kaks Pro Eksport OÜ | 100 % | 50 € | 16.06.2025 | – |
| KAKS PRO OÜ | 100 % | 50 € | 02.09.2023 | 40 143 €2024 |
| Kolm Pro Eksport OÜ | 100 % | 50 € | 08.07.2025 | – |
| Kolm Pro OÜ | 100 % | 50 € | 25.07.2024 | 33 454 €2024 |
| KuKuriin OÜ | 100 % | 50 € | 02.07.2025 | – |
| Kurkin G Kaks Original OÜ | 100 % | 50 € | 12.08.2025 | – |
| Kurkin Rick OÜ | 100 % | 50 € | 11.09.2025 | – |
| Kuu Kiriin OÜ | 100 % | 50 € | 02.06.2025 | – |
| M NELI OÜ | 100 % | 4 200 € | 02.09.2023 | 38 951 €2024 |
| Metsamaailm OÜ Maksuvõlg | 100 % | 50 € | 28.08.2025 | – |
Lisaks veel 19 osalust.
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (39)
Näita kõiki (39)
-
DUALMOTOR OÜ 100 %
-
Elektrijalgratas OÜ 100 %
-
Eng Vee OÜ 100 %
-
G KOLM OÜ 100 %
-
G Neli OÜ 100 %
-
Kaks Master Eksport OÜ 100 %
-
Kaks Master OÜ 100 %
-
Kaks Max Eksport OÜ 100 %
-
KAKS MAX OÜ 100 %
-
Kaks Pro Eksport OÜ 100 %
-
KAKS PRO OÜ 100 %
-
Kolm Pro Eksport OÜ 100 %
-
Kolm Pro OÜ 100 %
-
KuKuriin OÜ 100 %
-
Kurkin Rick OÜ 100 %
-
Kuu Kiriin OÜ 100 %
-
Metsamaailm OÜ 100 %
-
M NELI OÜ 100 %
-
Neli Max OÜ 100 %
-
NELI PRO EKSPORT OÜ 100 %
-
NELI PRO OÜ 100 %
-
NRBT OÜ 100 %
-
Rehv ja Lohv TM OÜ 100 %
-
SINGLEMOTOR OÜ 100 %
-
TMARDL OÜ 100 %
-
TMHOLD OÜ 100 %
-
TMKAL OÜ 100 %
-
TMREM OÜ 100 %
-
TMTLN OÜ 100 %
-
TMTLNSER OÜ 100 %
-
TMTRT OÜ 100 %
-
TMTRTSER OÜ 100 %
-
TMTSTSE OÜ 100 %
-
Tõuksimaailm Eksport OÜ 100 %
-
TXKESK OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 29.08.2022 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 08.09.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kaubandus (EMTAK 47) 39 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 516 | 298 |
| Müük avalikule sektorile | 8 139 | 9 072 |
| Toetused kokku | 2 516 | 298 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitsevägi · maksed 2 813 €
- Eesti Töötukassa · toetus 2 516 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 1 746 €
- SA Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus · maksed 1 333 €
- Tartu Vangla · maksed 1 058 €
- Päästeamet · maksed 454 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50009062 / 14
-
07.07.2026Muutmiskanne Ä 50009062 / 13
-
17.06.2026Muutmiskanne Ä 50009062 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50009062 / 11
-
11.12.2019Muutmiskanne Ä 50009062 / 10
-
09.12.2019Muutmiskanne Ä 50009062 / M6
-
01.03.2019Muutmiskanne Ä 50009062 / M5
-
13.02.2019Muutmiskanne Ä 50009062 / 9
-
18.01.2019Muutmiskanne Ä 50009062 / 8
-
10.12.2018Muutmiskanne Ä 50009062 / M4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50009062 / 7
-
18.12.2017Muutmiskanne Ä 50009062 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |