Guard OÜ
Registrisse kantud 12857846Guard OÜ (registrikood 12857846) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu-Jaagupi alev, tegevusala juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse (EMTAK 80011). 2025. aasta müügitulu oli 33 121 eurot ja puhaskasum 405 eurot, bilansimaht 23 079 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andre Sassor. Juhatuse liige on Andre Sassor. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.05.2015 (11 a 4 k) · Ülase tn 17, Pärnu-Jaagupi alev, 87201
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,2 % | 2024: 22,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,1 % | 2024: 20,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,8 % | 2024: 55,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +90,5 % | 2024: +82,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 121 | 17 382 | 9 551 | 30 513 | 44 324 | 26 402 | 42 371 |
| Puhaskasum | 405 | 3 861 | -8 387 | -2 299 | 18 391 | -3 785 | 3 690 |
| Käibevara | 14 825 | 23 726 | 28 978 | 41 366 | 35 553 | 17 352 | 15 412 |
| Põhivara | 8 254 | 9 984 | 12 144 | 15 162 | 16 370 | 18 493 | 11 339 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 079 | 33 710 | 41 122 | 56 528 | 51 923 | 35 845 | 26 751 |
| Kohustised kokku | 3 978 | 15 014 | 26 287 | 33 307 | 26 402 | 28 717 | 13 204 |
| Omakapital | 19 101 | 18 696 | 14 835 | 23 221 | 25 521 | 7 128 | 13 547 |
| Kasumimarginaal | 1,2 % | 22,2 % | -87,8 % | -7,5 % | 41,5 % | -14,3 % | 8,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 825 € · 64,2 %
- Põhivara 8 254 € · 35,8 %
- Lühiajalised kohustised 3 978 € · 17,2 %
- Omakapital 19 101 € · 82,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 € | 35 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 506 € | 485 € | 0 € | 6 |
| I kv 2026 | 752 € | 772 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 270 € | 1 335 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 940 € | 1 009 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 067 € | 1 094 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 914 € | 967 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 345 € | 384 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 12 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 1 750,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 842,13 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andre Sassor
- andRENT OÜ Osanik
- andRENT 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Halinga Airsoft Juhatuse liige
- MTÜ Põhja-Pärnumaa Perekeskus Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 81 €
- 29. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 6 624 €
- 30. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 10 000 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 000 | 26 321 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tori Vallavalitsus · maksed 10 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50009087 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50009087 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50009087 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50009087 / 3
-
05.05.2017Muutmiskanne Ä 50009087 / 2
-
28.04.2017Muutmiskanne Ä 50009087 / M1
-
29.05.2015Esmakanne Ä 50009087
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |