OÜ Let's Lash
Registrisse kantud 12858515OÜ Let's Lash (registrikood 12858515) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala ripsme- ja kulmutehnikuteenused (EMTAK 96223). 2024. aasta müügitulu oli 7 578 eurot ja puhaskasum -249 eurot, bilansimaht 263 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Inga Leming. Juhatuse liige on Inga Leming. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.06.2015 (11 a 4 k) · Mäe tn 3, Keila linn, 76606
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.06–31.05
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.06 – 31.05
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -3,3 % | 2023: -11,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -94,7 % | 2023: -158,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +5,7 % | 2023: −9,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +6,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 578 | 7 171 | 7 902 | 6 530 | 6 567 | 5 487 |
| Puhaskasum | -249 | -813 | 564 | 483 | 747 | -551 |
| Käibevara | 263 | 512 | 1 325 | 760 | 277 | 172 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 263 | 512 | 1 325 | 760 | 277 | 172 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | 0 | 642 |
| Omakapital | 263 | 512 | 1 325 | 760 | 277 | -470 |
| Kasumimarginaal | -3,3 % | -11,3 % | 7,1 % | 7,4 % | 11,4 % | -10,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 263 € · 100,0 %
- Omakapital 263 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50009161 / 5
-
01.06.2021Muutmiskanne Ä 50009161 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50009161 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50009161 / 2
-
01.06.2015Esmakanne Ä 50009161
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 19.11.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 09.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |