RaoLu OÜ
Registrisse kantud 12859584RaoLu OÜ (registrikood 12859584) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 131 340 eurot ja puhaskasum 87 193 eurot, bilansimaht 668 544 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liis Puidak. Juhatuse liige on Liis Puidak. Maksuvõlg on 2 277,64 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.06.2015 (11 a 4 k) · Juhkentali tn 29, Tallinn, 10144
Registriandmed KMKR EE101921596 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101921596
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 66,4 % | 2023: 39,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,6 % | 2023: 12,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,3 % | 2023: 54,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2023: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +25,8 % | 2023: +7,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +8,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 131 340 | 104 393 | 97 148 | 94 180 | 72 114 | 85 586 |
| Puhaskasum | 87 193 | 41 544 | 39 075 | 13 889 | 28 126 | 98 338 |
| Käibevara | 160 934 | 108 498 | 84 971 | 77 507 | 68 974 | 62 799 |
| Põhivara | 507 610 | 521 331 | 534 599 | 535 213 | 542 365 | 505 741 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 668 544 | 629 829 | 619 570 | 612 720 | 611 339 | 568 540 |
| Kohustised kokku | 245 071 | 289 549 | 320 834 | 353 059 | 365 567 | 350 895 |
| Omakapital | 423 473 | 340 280 | 298 736 | 259 661 | 245 772 | 217 645 |
| Kasumimarginaal | 66,4 % | 39,8 % | 40,2 % | 14,7 % | 39,0 % | 114,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 160 934 € · 24,1 %
- Põhivara 507 610 € · 75,9 %
- Lühiajalised kohustised 42 759 € · 6,4 %
- Pikaajalised kohustised 202 312 € · 30,3 %
- Omakapital 423 473 € · 63,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 119 706 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 11 634 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 269 € | 0 € | 20 600 € | 0 |
| II kv 2026 | 12 055 € | 0 € | 31 945 € | 0 |
| I kv 2026 | 14 130 € | 0 € | 34 990 € | 0 |
| IV kv 2025 | 10 719 € | 0 € | 38 590 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 214 € | 0 € | 30 605 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 473 € | 0 € | 32 524 € | 0 |
| I kv 2025 | 14 907 € | 0 € | 35 230 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 414 € | 0 € | 31 805 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 090 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 45,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 867 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 2 277,64 €
- 07.10.2026 2 164,82 €
- 29.09.2026 1 905,82 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liis Puidak
- Luikmulk OÜ Juhatuse liige
- V&O Minerals OÜ Juhatuse liige
- O Arenduse OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50009275 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50009275 / 4
-
08.01.2018Muutmiskanne Ä 50009275 / 3
-
05.01.2018Muutmiskanne Ä 50009275 / M2
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50009275 / 2
-
02.06.2015Esmakanne Ä 50009275
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 13.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |