Remps OÜ
Registrisse kantud 12873905Remps OÜ (registrikood 12873905) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala tekstiilitoodete jaemüük (EMTAK 47511). 2025. aasta müügitulu oli 37 221 eurot ja puhaskasum -3 489 eurot, bilansimaht 49 872 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Monika Jantsikene. Juhatuse liige on Monika Jantsikene. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2015 (11 a 3 k) · Vitamiini tn 4a, Tartu linn, 50412
Registriandmed KMKR EE101810872 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101810872
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tekstiilitoodete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,4 % | 2024: -7,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,6 % | 2024: -6,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,1 % | 2024: 95,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 12,7 | 2024: 22,2 |
| Müügitulu kasv | −1,5 % | 2024: −29,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −20,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 221 | 37 784 | 53 337 | 71 583 | 84 404 | 116 541 | 97 172 |
| Puhaskasum | -3 489 | -2 990 | -4 792 | 394 | 5 859 | 25 442 | 34 285 |
| Käibevara | 49 872 | 51 437 | 53 124 | 61 086 | 88 907 | 77 081 | 51 082 |
| Põhivara | 0 | 324 | 970 | 1 704 | 3 267 | 7 657 | 8 202 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 49 872 | 51 761 | 54 094 | 62 790 | 92 174 | 84 738 | 59 284 |
| Kohustised kokku | 3 917 | 2 317 | 1 660 | 5 564 | 5 342 | 3 765 | 3 753 |
| Omakapital | 45 955 | 49 444 | 52 434 | 57 226 | 86 832 | 80 973 | 55 531 |
| Kasumimarginaal | -9,4 % | -7,9 % | -9,0 % | 0,6 % | 6,9 % | 21,8 % | 35,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 49 872 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 917 € · 7,9 %
- Omakapital 45 955 € · 92,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 12,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47511 Tekstiilitoodete jaemüük põhitegevus 35 043 €
-
1429 Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine 2 178 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 810 € | 713 € | 10 485 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 309 € | 691 € | 19 018 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 270 € | 682 € | 12 593 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 082 € | 684 € | 20 299 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 760 € | 703 € | 8 733 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 277 € | 711 € | 17 900 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 681 € | 243 € | 12 312 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 713 € | 565 € | 20 525 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 603 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 238 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 39,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 495 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 457 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Monika Jantsikene
- OÜ Reval Vendors Juhatuse liige
- MR-Prod OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 163 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 163 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.03.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50010822 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50010822 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50010822 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50010822 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50010822 / 3
-
09.07.2015Muutmiskanne Ä 50010822 / 2
-
08.07.2015Muutmiskanne Ä 50010822 / M1
-
02.07.2015Esmakanne Ä 50010822
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |