KEEVITUS OÜ
Registrisse kantud 12878682KEEVITUS OÜ (registrikood 12878682) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Lemmatsi küla, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 79 821 eurot ja puhaskasum 9 478 eurot, bilansimaht 31 308 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Reno Kruus. Juhatuse liikmed on Reno Kruus, Mergan Kruus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.07.2015 (11 a 3 k) · Lillemäe tn 3, Lemmatsi küla, 61704
Registriandmed KMKR EE101931162 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101931162
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 2024: 6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 34,8 % | 2024: 26,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,1 % | 2024: 75,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +14,6 % | 2024: +8,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 79 821 | 69 628 | 64 213 | 65 867 | 29 239 | 0 | 900 |
| Puhaskasum | 9 478 | 4 653 | 1 973 | 5 188 | 3 319 | 0 | 124 |
| Käibevara | 8 908 | 10 381 | 8 902 | 5 111 | 6 216 | 150 | 723 |
| Põhivara | 22 400 | 13 134 | 8 896 | 7 738 | 3 113 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 308 | 23 515 | 17 798 | 12 849 | 9 329 | 150 | 723 |
| Kohustised kokku | 4 047 | 5 732 | 4 668 | 1 692 | 3 360 | 0 | 573 |
| Omakapital | 27 261 | 17 783 | 13 130 | 11 157 | 5 969 | 150 | 150 |
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 6,7 % | 3,1 % | 7,9 % | 11,4 % | – | 13,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 908 € · 28,5 %
- Põhivara 22 400 € · 71,5 %
- Lühiajalised kohustised 4 047 € · 12,9 %
- Omakapital 27 261 € · 87,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 589 € | 1 540 € | 34 161 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 593 € | 984 € | 33 795 € | 1 |
| I kv 2026 | 434 € | 880 € | 12 010 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 309 € | 1 023 € | 21 612 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 974 € | 894 € | 22 857 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 042 € | 840 € | 23 919 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 671 € | 813 € | 11 825 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 321 € | 1 012 € | 19 687 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 530 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 513 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 387 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 987 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mergan Kruus
- OÜ Reval Vendors Juhatuse liige
- Company Consult OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Lillemäe Elurajoon Juhatuse liige
- Kontopartnerid OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLillemäe tn 3, Lemmatsi küla, 61704
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.06.2026Muutmiskanne Ä 50011352 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50011352 / 6
-
19.05.2021Muutmiskanne Ä 50011352 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50011352 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50011352 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50011352 / 2
-
13.07.2015Esmakanne Ä 50011352
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 24.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 17.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |