K Security OÜ

Registrisse kantud 12878794
☆ Jälgi

K Security OÜ (registrikood 12878794) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse (EMTAK 80011). 2025. aasta müügitulu oli 836 532 eurot ja puhaskasum -22 438 eurot, bilansimaht 145 956 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 13.07.2015 (11 a 3 k) · Paldiski mnt 29, Tallinn, 10612

Müügitulu 2025
837 tuh €
↓ −6,1 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-22 tuh €
↓ −189 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
48
↑ +2,1 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101819051 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101819051
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
EMTAK 80011

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
145 956 €
↑ +37 % vs 2024
Omakapital 2025
5 035 €
↑ +114 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-250k0250k500k750k1M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -2,7 % 2024: 2,8 %
Omakapitali tootlus (ROE) -445,6 % 2024: –
Omakapitali osakaal varadest 3,4 % 2024: -32,7 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,0 2024: 0,7
Müügitulu kasv −6,1 % 2024: −6,9 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +8,1 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 836 532 891 119 957 496 878 863 626 699 567 402 591 969
Puhaskasum -22 438 25 133 -53 735 -14 590 12 535 4 208 -10 802
Käibevara 137 272 93 261 85 687 111 103 110 098 61 058 63 822
Põhivara 8 684 13 642 19 404 9 616 16 820 7 097 10 417
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 145 956 106 903 105 091 120 719 126 918 68 155 74 239
Kohustised kokku 140 921 141 898 165 219 127 112 114 721 68 493 76 299
Omakapital 5 035 -34 995 -60 128 -6 393 12 197 -338 -2 060
Kasumimarginaal -2,7 % 2,8 % -5,6 % -1,7 % 2,0 % 0,7 % -1,8 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 145 956 €
  • Käibevara 137 272 € · 94,1 %
  • Põhivara 8 684 € · 5,9 %
Rahastus 145 956 €
  • Lühiajalised kohustised 133 782 € · 91,7 %
  • Pikaajalised kohustised 7 139 € · 4,9 %
  • Omakapital 5 035 € · 3,4 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,0
Kohustised ÷ bilansimaht 96,6 %
Põhivara osakaal bilansimahust 5,9 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 80011 Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse põhitegevus 714 998 €
  • 80091 Mujal liigitamata turvatöö 121 534 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
137 001 €
↑ +13 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
48
2025: 32 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
025k50k75k100k125k150kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200k250k300kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 137 001 € 83 340 € 278 972 € 48
II kv 2026 121 748 € 73 263 € 273 491 € 47
I kv 2026 79 549 € 45 761 € 190 476 € 46
IV kv 2025 97 016 € 69 014 € 185 075 € 38
III kv 2025 120 686 € 77 417 € 247 739 € 37
II kv 2025 97 239 € 61 153 € 216 218 € 40
I kv 2025 94 224 € 60 813 € 203 892 € 38
IV kv 2024 97 439 € 64 495 € 207 566 € 36

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)45 667 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)27 780 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest60,8 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive49,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)92 991 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 113 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Marko Koka(s 1980, 45–46 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 02.12.2024

Tegelikud kasusaajad

Marko Koka(s 1980, 45–46 a)
Otsene osalus · Eesti · alates 19.10.2018

Osanikud

Marko Koka(s 1980, 45–46 a)
1 250 € · 50 % · ainuomand · alates 16.08.2023
Omanikukonto: MK EUROPA OÜ
1 250 € · 50 % · ainuomand · alates 16.09.2026
lõplik omanik: Marko Koka 100 %

Isikute teised ettevõtted

Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (1)

Skeem
50 %MK Europa OÜMK Europa OÜK Security OÜK Security OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Paldiski mnt 29, Tallinn, 10612
Juhata: 59.433460, 24.721247
Samal aadressil veel 58 ettevõtet

Tegevusload ja registreeringud (2)

Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHIS

Täienduskoolitus (EHIS)

  • Täienduskoolituse majandustegevusteade Paldiski mnt 29
    259847 · alates 13.06.2025
  • Turvateenistuja väljaõppe majandustegevusteade Paldiski mnt 29
    259846 · alates 13.06.2025

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 hilinemisega (kuni 3 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (1 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
050k100k150k200k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 78 113 174 352
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Lasnamäe Linnaosa Valitsus · maksed 54 238 €
  • Haabersti Linnaosa Valitsus · maksed 12 481 €
  • Lääne-Harju Vallavalitsus · maksed 5 678 €
  • Kose Vallavalitsus · maksed 2 455 €
  • SA Õpilasmalev · maksed 1 637 €
  • Tallinna Kesklinna Valitsus · maksed 1 276 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Oleme turvaettevõte kes osutab turvateenuseid kõikjal Eestis. Parima kvaliteedi tagavad meie koolitatud töötajad ja juhid. % K Security OÜ

HTTPS WordPress

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 02.12.2024
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 12
  • 29.12.2023
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50011364 / 11
  • 09.08.2023
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50011364 / 10
  • 21.12.2022
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 9
  • 04.07.2022
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 8
  • 28.12.2020
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 7
  • 19.01.2018
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 6
  • 10.12.2017
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 5
  • 28.09.2017
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 4
  • 14.11.2016
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 3
  • 10.11.2016
    Muutmiskanne Ä 50011364 / M1
  • 29.07.2015
    Muutmiskanne Ä 50011364 / 2

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Väikeettevõtja
2024 30.06.2025 Väikeettevõtja
2023 03.07.2024 Väikeettevõtja
2022 27.06.2023 Väikeettevõtja
2021 17.06.2022 Väikeettevõtja
2020 17.06.2021 Väikeettevõtja
2019 30.07.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –