Chapter Two OÜ
Registrisse kantud 12885848Chapter Two OÜ (registrikood 12885848) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala tantsukoolide tegevus (EMTAK 85522). Ettevõtte ainuomanik on Marten Palu. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Marten Palu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.07.2015 (11 a 2 k) · Nurmenuku tn 10b, Pärnu linn, 85009
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 02.01–01.01
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 02.01 – 01.01
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tantsukoolide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,7 % | 2023: -2,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | 0 | 0 | 672 | 57 111 |
| Puhaskasum | -16 | -24 | -18 | -129 | -11 116 | 8 695 |
| Käibevara | 963 | 979 | 1 003 | 1 026 | 1 518 | 15 844 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 963 | 979 | 1 003 | 1 026 | 1 518 | 15 844 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 5 | 368 | 3 578 |
| Omakapital | 963 | 979 | 1 003 | 1 021 | 1 150 | 12 266 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | -1 654,2 % | 15,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 963 € · 100,0 %
- Omakapital 963 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marten Palu
- IseKallur OÜ Osanik Maksuvõlg
- Gamecan OÜ Juhatuse liige Pankrotis Maksuvõlg
- Pühaste Pruulikoda OÜ Osanik Maksuvõlg
- Õllenaut OÜ Osanik Maksuvõlg
- HUUB MTÜ Tegelik kasusaaja
- Black and Brownie MTÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Full Cycle OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- SOULTRAIN SOLUTIONS OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kombineeritud Haridus OÜ | 21,99 % | 31 € | 25.09.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Kombineeritud Haridus OÜ 21,99 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurmenuku tn 10b, Pärnu linn, 85009
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.10.2026Osalus muutus: Kombineeritud Haridus OÜ (21.99%)
-
16.10.2025Muutmiskanne Ä 50012102 / 9
-
07.07.2025Muutmiskanne Ä 50012102 / 8
-
13.11.2024Muutmiskanne Ä 50012102 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50012102 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 50012102 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50012102 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50012102 / 3
-
29.07.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50012102 / 2
-
28.07.2015Esmakanne Ä 50012102
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 07.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.12.2019 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |