Boldsten OÜ
Registrisse kantud 12886061Boldsten OÜ (registrikood 12886061) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2024. aasta müügitulu oli 37 200 eurot ja puhaskasum 57 862 eurot, bilansimaht 210 370 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Spordimeeste Klubi. Juhatuse liige on Tanel Vilba. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.07.2015 (11 a 2 k) · J. Vilmsi tn 32, Tallinn, 10152
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 155,5 % | 2023: 81,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,5 % | 2023: 27,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,1 % | 2023: 72,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | −3,4 % | 2023: +3,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +58,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 200 | 38 490 | 37 292 | 11 234 | 7 728 | 3 691 |
| Puhaskasum | 57 862 | 31 270 | 65 800 | 6 944 | 1 823 | -863 |
| Käibevara | 210 370 | 29 508 | 9 138 | 8 238 | 10 794 | 8 971 |
| Põhivara | 0 | 130 000 | 130 000 | 63 000 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 210 370 | 159 508 | 139 138 | 71 238 | 10 794 | 8 971 |
| Kohustised kokku | 37 700 | 44 700 | 55 600 | 53 500 | – | – |
| Omakapital | 172 670 | 114 808 | 83 538 | 17 738 | 10 794 | 8 971 |
| Kasumimarginaal | 155,5 % | 81,2 % | 176,4 % | 61,8 % | 23,6 % | -23,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 210 370 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 37 700 € · 17,9 %
- Omakapital 172 670 € · 82,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
68311 Kinnisvarateenuste vahendusteenus põhitegevus 28 424 €
-
96999 Muu mujal liigitamata teenindus 8 776 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 8 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tanel Vilba
- Metsapargi Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
- Fleur DeM OÜ Juhatuse liige
- Librizi Invest OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- OMT Cybersystems OÜ Juhatuse liige
- Bonifacio Invest OÜ Juhatuse liige
- Spordimeeste Klubi Juhatuse liige
- Rumfoldt Varad OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Muir Wears OÜ Likvideerija Likvideerimisel
-
Spordimeeste Klubi
- Metsapargi Kinnisvara OÜ Osanik
- Librizi Invest OÜ Osanik Maksuvõlg
- OMT Cybersystems OÜ Osanik
- ANETT Ehitus OÜ Osanik
- Right Decision Invest OÜ Osanik
-
Marit Vilba
- Fleur DeM OÜ Osanik
- Tallinn, J. Vilmsi tn 32 korteriühistu Juhatuse liige
- Bonifacio Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Grei Kinnisvara Vahendus OÜ Tegelik kasusaaja
- Urban Prime OÜ Tegelik kasusaaja
- Linnupargi Kodu OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Spordimeeste Klubi 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.09.2026Muutmiskanne Ä 50012124 / 7
-
04.09.2026Osanike muutmine Ä 50012124 / M1
-
03.09.2026Muutmiskanne Ä 50012124 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50012124 / 5
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50012124 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50012124 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50012124 / 2
-
29.07.2015Esmakanne Ä 50012124
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 16.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |