OÜ Aimus
Registrisse kantud 12888672OÜ Aimus (registrikood 12888672) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Väike-Maarja alevik, tegevusala mesindus (EMTAK 01481). 2025. aasta müügitulu oli 19 590 eurot ja puhaskasum 16 897 eurot, bilansimaht 217 327 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sander Sulane. Juhatuse liige on Sander Sulane. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.08.2015 (11 a 2 k) · Simuna mnt 18, Väike-Maarja alevik, 46202
Registriandmed KMKR EE101839769 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101839769
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mesindus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 86,3 % | 2024: 42,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,8 % | 2024: 8,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 77,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | −52,3 % | 2024: +12,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 590 | 41 111 | 36 515 | 49 125 | 29 569 | 14 210 | 14 700 |
| Puhaskasum | 16 897 | 17 608 | 11 529 | 65 643 | 24 886 | 28 334 | 6 217 |
| Käibevara | 4 121 | 25 958 | 38 924 | 44 063 | 8 936 | 22 788 | 17 753 |
| Põhivara | 213 206 | 231 458 | 154 188 | 137 521 | 97 100 | 71 200 | 50 300 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 217 327 | 257 416 | 193 112 | 181 584 | 106 036 | 93 988 | 68 053 |
| Kohustised kokku | 1 594 | 58 580 | 11 884 | 11 885 | 1 980 | 14 818 | 17 218 |
| Omakapital | 215 733 | 198 836 | 181 228 | 169 699 | 104 056 | 79 170 | 50 835 |
| Kasumimarginaal | 86,3 % | 42,8 % | 31,6 % | 133,6 % | 84,2 % | 199,4 % | 42,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 121 € · 1,9 %
- Põhivara 213 206 € · 98,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 594 € · 0,7 %
- Omakapital 215 733 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 11 845 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 9 772 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 17 134 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 274 € | 0 € | 15 165 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 21 945 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 15 398 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 948 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sander Sulane
- OÜ Artisan Honey Osanik
- OÜ Muhe Mesi Juhatuse liige
- OÜ Nobenaps Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Mee käitlemine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 34 111 |
| Toetused kokku | 34 111 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 34 111 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50012400 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50012400 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50012400 / 2
-
03.08.2015Esmakanne Ä 50012400
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |