Location Unit OÜ
Registrisse kantud 12890074Location Unit OÜ (registrikood 12890074) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine (EMTAK 5911). 2025. aasta müügitulu oli 1 109 141 eurot ja puhaskasum -27 491 eurot, bilansimaht 583 780 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Hannes Paldrok. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.08.2015 (11 a 2 k) · Soo tn 4, Tallinn, 10414
Registriandmed KMKR EE101888189 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101888189
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,5 % | 2024: 7,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,6 % | 2024: 21,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,7 % | 2024: 81,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −27,6 % | 2024: −22,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 109 141 | 1 531 674 | 1 975 046 | 1 367 667 | 1 130 228 | 878 492 | 580 897 |
| Puhaskasum | -27 491 | 107 745 | 229 541 | 174 006 | 162 848 | 172 768 | 52 357 |
| Käibevara | 84 024 | 106 721 | 129 018 | 258 622 | 272 276 | 257 547 | 63 324 |
| Põhivara | 499 756 | 515 248 | 576 765 | 396 131 | 389 061 | 130 606 | 109 409 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 583 780 | 621 969 | 705 783 | 654 753 | 661 337 | 388 153 | 172 733 |
| Kohustised kokku | 223 784 | 118 343 | 258 397 | 263 014 | 308 604 | 98 268 | 55 616 |
| Omakapital | 359 996 | 503 626 | 447 386 | 391 739 | 352 733 | 289 885 | 117 117 |
| Kasumimarginaal | -2,5 % | 7,0 % | 11,6 % | 12,7 % | 14,4 % | 19,7 % | 9,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 84 024 € · 14,4 %
- Põhivara 499 756 € · 85,6 %
- Lühiajalised kohustised 208 580 € · 35,7 %
- Pikaajalised kohustised 15 204 € · 2,6 %
- Omakapital 359 996 € · 61,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 133 885 € | 28 919 € | 724 489 € | 8 |
| II kv 2026 | 78 215 € | 25 759 € | 387 524 € | 8 |
| I kv 2026 | 18 847 € | 20 560 € | 174 619 € | 8 |
| IV kv 2025 | 33 771 € | 29 516 € | 235 379 € | 7 |
| III kv 2025 | 80 272 € | 37 907 € | 458 763 € | 9 |
| II kv 2025 | 58 444 € | 41 787 € | 210 300 € | 10 |
| I kv 2025 | 16 210 € | 28 657 € | 184 526 € | 11 |
| IV kv 2024 | 54 783 € | 26 846 € | 417 025 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 44 628 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 640 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 241 496 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 317 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Esko Rips
- Nafta Films osaühing Juhatuse liige
- Nafta Group OÜ Tegelik kasusaaja
- BLD Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Nordic Face OÜ Tegelik kasusaaja
- Lahe loomemaja OÜ Osanik
- MTÜ Filmi Esmasalvestuse Tootjate Ühing Tegelik kasusaaja
- Tallinn Film Wonderland OÜ Tegelik kasusaaja
-
Nafta Group OÜ
- Nafta Films osaühing Osanik
- Nafta Group OÜ Osanik
- Nordic Face OÜ Osanik
- Baltic Crime OÜ Osanik
- Prophouse OÜ Osanik
- Tallinn Film Wonderland OÜ Osanik
-
Martin Oja
- Juan in a Million OÜ Tegelik kasusaaja
- PSO Consulting OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| BLD Group OÜ | 55 % | 55 € | 28.08.2024 | 346 803 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Nafta Group OÜ 60 %
Osalused ja nende osalused (2)
-
BLD Group OÜ 55 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 59) 27 491 €
- 7. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 59) 123 238 €
- 9. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 59) 27,6 %
- 11. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 59) 7,2 a
- 14. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 59) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 32 764 | 124 271 |
| Müük avalikule sektorile | 35 523 | 24 990 |
| Toetused kokku | 32 764 | 124 271 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KULTUURIMINISTEERIUM · toetus 32 764 €
- Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet · maksed 29 323 €
- SA Eesti Kontsert · maksed 6 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.02.2026Muutmiskanne Ä 50012569 / 13
-
13.05.2025Muutmiskanne Ä 50012569 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50012569 / 11
-
31.08.2023Muutmiskanne Ä 50012569 / 9
-
31.08.2023Muutmiskanne Ä 50012569 / 10
-
11.11.2022Muutmiskanne Ä 50012569 / 8
-
04.11.2022Muutmiskanne Ä 50012569 / M1
-
26.08.2019Muutmiskanne Ä 50012569 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50012569 / 6
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 50012569 / 5
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50012569 / 4
-
01.08.2017Muutmiskanne Ä 50012569 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |