Albox OÜ
Registrisse kantud 12895284Albox OÜ (registrikood 12895284) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Laitse küla, tegevusala mesindus (EMTAK 01481). 2025. aasta müügitulu oli 4 395 eurot ja puhaskasum 2 080 eurot, bilansimaht 267 372 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ants Naar. Juhatuse liige on Kaie Naar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.08.2015 (11 a 2 k) · Otsa, Laitse küla, 76302
Registriandmed KMKR EE101845423 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101845423
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mesindus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 47,3 % | 2024: 59,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,2 % | 2024: 9,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,9 % | 2024: 12,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2024: 10,8 |
| Müügitulu kasv | +3,2 % | 2024: −5,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 395 | 4 258 | 4 480 | 7 058 | 6 563 | 4 219 | 4 698 |
| Puhaskasum | 2 080 | 2 521 | 10 051 | 202 | 2 787 | 106 | 1 001 |
| Käibevara | 58 435 | 137 794 | 56 655 | 39 754 | 27 528 | 20 797 | 19 169 |
| Põhivara | 208 937 | 84 858 | 90 593 | 86 766 | 83 146 | 82 039 | 82 164 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 267 372 | 222 652 | 147 248 | 126 520 | 110 674 | 102 836 | 101 333 |
| Kohustised kokku | 238 317 | 195 677 | 122 795 | 112 118 | 96 475 | 91 425 | 90 027 |
| Omakapital | 29 055 | 26 975 | 24 453 | 14 402 | 14 199 | 11 411 | 11 306 |
| Kasumimarginaal | 47,3 % | 59,2 % | 224,4 % | 2,9 % | 42,5 % | 2,5 % | 21,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 58 435 € · 21,9 %
- Põhivara 208 937 € · 78,1 %
- Lühiajalised kohustised 14 437 € · 5,4 %
- Pikaajalised kohustised 223 880 € · 83,7 %
- Omakapital 29 055 € · 10,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 89,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 65 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ants Naar
- Aaretek OÜ Osanik
-
Kaie Naar
- Aaretek OÜ Tegelik kasusaaja
- Mummula OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOtsa, Laitse küla, 76302
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 823 |
| Toetused kokku | 823 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 823 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.02.2024Muutmiskanne Ä 50013141 / 6
-
14.02.2024Muutmiskanne Ä 50013141 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50013141 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50013141 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50013141 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50013141 / 2
-
14.08.2015Esmakanne Ä 50013141
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |