1it OÜ
Registrisse kantud 128956341it OÜ (registrikood 12895634) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük (EMTAK 47401). 2025. aasta müügitulu oli 588 097 eurot ja puhaskasum 82 629 eurot, bilansimaht 323 214 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jörgen Metsalu. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Jörgen Metsalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.08.2015 (11 a 2 k) · Sõpruse pst 33, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE101813837 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101813837
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,1 % | 2024: 9,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,8 % | 2024: 23,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 2024: 78,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 12,3 | 2024: 4,6 |
| Müügitulu kasv | +4,8 % | 2024: −15,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 588 097 | 561 415 | 660 145 | 587 322 | 730 168 | 626 870 | 382 777 |
| Puhaskasum | 82 629 | 50 732 | 111 301 | 68 360 | 111 019 | 110 966 | 5 463 |
| Käibevara | 323 214 | 274 131 | 245 036 | 259 005 | 252 811 | 247 168 | 106 643 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 323 214 | 274 131 | 245 036 | 259 005 | 252 811 | 247 168 | 106 643 |
| Kohustised kokku | 26 190 | 59 735 | 16 619 | 31 890 | 17 389 | 42 765 | 13 206 |
| Omakapital | 297 024 | 214 396 | 228 417 | 227 115 | 235 422 | 204 403 | 93 437 |
| Kasumimarginaal | 14,1 % | 9,0 % | 16,9 % | 11,6 % | 15,2 % | 17,7 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 323 214 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 26 190 € · 8,1 %
- Omakapital 297 024 € · 91,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 12,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 31 203 € | 4 389 € | 274 151 € | 2 |
| II kv 2026 | 38 857 € | 8 213 € | 228 909 € | 2 |
| I kv 2026 | 53 551 € | 5 517 € | 390 638 € | 3 |
| IV kv 2025 | 47 892 € | 4 905 € | 266 242 € | 2 |
| III kv 2025 | 26 128 € | 4 612 € | 193 448 € | 2 |
| II kv 2025 | 26 361 € | 4 612 € | 213 205 € | 2 |
| I kv 2025 | 42 694 € | 8 998 € | 178 151 € | 2 |
| IV kv 2024 | 31 625 € | 4 310 € | 242 248 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 401 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 463 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 91 384 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 407 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Õllenaut OÜ Maksuvõlg | 0,05 % | 126 € | 16.08.2023 | 807 051 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Õllenaut OÜ 0,05 %
Skeem
LEI 894500X2II4W16BI4U42
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 217 | 12 371 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Mustvee Vallavalitsus · maksed 2 339 €
- Vinni Vallavalitsus · maksed 943 €
- Viru-Nigula Vallavalitsus · maksed 665 €
- Paide Linnavalitsus · maksed 553 €
- Pärnu Maakohus · maksed 540 €
- Põhja-Sakala Vallavalitsus · maksed 423 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubKvaliteetsed kasutatud sülearvutid 1-aastase garantiiga. Kontrollitud seadmed, kiire tarne ja 14-päevane tagastusõigus.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50013177 / 6
-
25.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50013177 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50013177 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50013177 / 3
-
10.04.2017Muutmiskanne Ä 50013177 / 2
-
03.04.2017Muutmiskanne Ä 50013177 / M2
-
27.03.2017Muutmiskanne Ä 50013177 / M1
-
14.08.2015Esmakanne Ä 50013177
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |