Sama Sama Studios OÜ
Registrisse kantud 12895692Sama Sama Studios OÜ (registrikood 12895692) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 17 094 eurot ja puhaskasum 1 219 eurot, bilansimaht 3 539 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jose Manuel Prieto Garay. Juhatuse liige on Jose Manuel Prieto Garay. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.08.2015 (11 a 2 k) · C. R. Jakobsoni tn 18, Viljandi linn, 71005
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,1 % | 2024: 17,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 34,4 % | 2024: 134,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 67,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −4,2 % | 2024: −4,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 094 | 17 837 | 18 759 | 55 187 | 73 162 | 36 379 | 19 410 |
| Puhaskasum | 1 219 | 3 129 | -13 068 | -651 | 10 580 | -2 978 | -2 491 |
| Käibevara | 3 539 | 3 465 | 571 | 14 640 | 16 367 | 1 933 | 5 080 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 539 | 3 465 | 571 | 14 640 | 16 367 | 1 933 | 5 080 |
| Kohustised kokku | 0 | 1 145 | 1 380 | 2 381 | 5 525 | 1 712 | 1 059 |
| Omakapital | 3 539 | 2 320 | -809 | 12 259 | 10 842 | 221 | 4 021 |
| Kasumimarginaal | 7,1 % | 17,5 % | -69,7 % | -1,2 % | 14,5 % | -8,2 % | -12,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 539 € · 100,0 %
- Omakapital 3 539 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 15 694 €
-
90202 Muusikute lavaline tegevus 1 400 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 656 € | 722 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 834 € | 913 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 094 € | 1 161 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 982 € | 1 044 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 179 € | 1 288 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 219 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 241 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 231 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jose Manuel Prieto Garay
- MTÜ Riesenkampff Foundation Juhatuse liige
- Vegemot OÜ Tegelik kasusaaja
- Pauka Systems OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 14 533 |
| Müük avalikule sektorile | 840 | 650 |
| Toetused kokku | 0 | 14 533 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 400 €
- SA Viljandimaa Arenduskeskus · maksed 300 €
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 140 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50013184 / 6
-
18.01.2022Muutmiskanne Ä 50013184 / 5
-
17.09.2018Muutmiskanne Ä 50013184 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50013184 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50013184 / 2
-
14.08.2015Esmakanne Ä 50013184
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 11.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |