Thunderchief OÜ
Registrisse kantud 12898288Thunderchief OÜ (registrikood 12898288) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata tootmine (EMTAK 32991). 2023. aasta müügitulu oli 431 982 eurot ja puhaskasum 9 263 eurot, bilansimaht 112 477 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Henri Murakas. Juhatuse liige on Henri Murakas. Maksuvõlg on 400,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2015 (11 a 1 k) · Endla tn 45a, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE102152814 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102152814
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 2022: 9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,4 % | 2022: 47,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,1 % | 2022: 70,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2022: 3,4 |
| Müügitulu kasv | +20,8 % | 2022: +41,2 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 431 982 | 357 551 | 253 289 | 142 712 | 69 956 |
| Puhaskasum | 9 263 | 34 263 | 27 445 | 11 552 | 2 750 |
| Käibevara | 106 161 | 101 450 | 70 452 | 27 012 | 14 885 |
| Põhivara | 6 316 | 436 | 857 | 1 278 | 609 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 112 477 | 101 886 | 71 309 | 28 290 | 15 494 |
| Kohustised kokku | 31 402 | 30 074 | 28 737 | 13 163 | 11 919 |
| Omakapital | 81 075 | 71 812 | 42 572 | 15 127 | 3 575 |
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 9,6 % | 10,8 % | 8,1 % | 3,9 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 161 € · 94,4 %
- Põhivara 6 316 € · 5,6 %
- Lühiajalised kohustised 31 402 € · 27,9 %
- Omakapital 81 075 € · 72,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 264 € | 0 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 17 714 € | 3 370 € | 17 856 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 680 € | 3 500 € | 34 552 € | 2 |
| IV kv 2025 | 7 540 € | 3 500 € | 37 905 € | 2 |
| III kv 2025 | 15 752 € | 4 616 € | 69 401 € | 2 |
| II kv 2025 | 10 858 € | 1 245 € | 62 409 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 778 € | 4 200 € | 81 295 € | 2 |
| IV kv 2024 | 12 156 € | 2 722 € | 66 714 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 88 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 400,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 400 €
-
15.10.2026Maksuhalduri dokument toimetati avalikult kätte
-
05.10.2026Maksuhalduri dokument toimetati avalikult kätte
-
28.01.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50013452 / 8
-
22.01.2025Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50013452 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50013452 / 6
-
03.03.2021Muutmiskanne Ä 50013452 / 5
-
09.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50013452 / M1
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50013452 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50013452 / 3
-
23.10.2017Muutmiskanne Ä 50013452 / 2
-
19.08.2015Esmakanne Ä 50013452
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 28.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |