Prevent IT OÜ
Registrisse kantud 12898644Prevent IT OÜ (registrikood 12898644) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 39 999 eurot ja puhaskasum 2 741 eurot, bilansimaht 15 964 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristjan Krass. Juhatuse liige on Kristjan Krass. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2015 (11 a 1 k) · Koidu tn 35, Tallinn, 10136
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,9 % | 2024: -13,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,2 % | 2024: -31,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 85,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 7,0 |
| Müügitulu kasv | +30,9 % | 2024: +62,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +49,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 999 | 30 554 | 18 795 | 28 160 | 7 235 | 5 282 | 13 452 |
| Puhaskasum | 2 741 | -4 181 | 4 282 | 9 436 | 1 363 | -2 161 | 3 484 |
| Käibevara | 15 964 | 15 424 | 18 075 | 13 122 | 3 686 | 2 323 | 4 771 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 964 | 15 424 | 18 075 | 13 122 | 3 686 | 2 323 | 4 771 |
| Kohustised kokku | 0 | 2 201 | 672 | – | – | 0 | 288 |
| Omakapital | 15 964 | 13 223 | 17 403 | 13 122 | 3 686 | 2 323 | 4 483 |
| Kasumimarginaal | 6,9 % | -13,7 % | 22,8 % | 33,5 % | 18,8 % | -40,9 % | 25,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 964 € · 100,0 %
- Omakapital 15 964 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Krass
- OÜ Kõneravi Juhatuse liige
- TIKRA OÜ Tegelik kasusaaja
- AIT Invest OÜ Osanik
- Tervisehoid OÜ Juhatuse liige
- Ikkenbau OÜ Juhatuse liige
- Logopeedia MTÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKoidu tn 35, Tallinn, 10136
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 741 | 12 464 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põltsamaa Tervis · maksed 4 741 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.06.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50013487 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50013487 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50013487 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50013487 / 2
-
19.08.2015Esmakanne Ä 50013487
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |