Savinäpp OÜ
Registrisse kantud 12899496Savinäpp OÜ (registrikood 12899496) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kunstiloome (EMTAK 90131). 2025. aasta müügitulu oli 13 218 eurot ja puhaskasum 6 eurot, bilansimaht 30 832 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Stina Valgma. Juhatuse liige on Stina Valgma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.08.2015 (11 a 1 k) · Liivalaia tn 29, Tallinn, 10118
Registriandmed KMKR EE102504718 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102504718
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: -59,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,5 % | 2024: -351,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,1 % | 2024: 3,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | +77,8 % | 2024: +186,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +62,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 218 | 7 434 | 2 592 | 10 827 | 12 864 | 1 160 | 546 |
| Puhaskasum | 6 | -4 397 | -11 609 | 3 298 | 11 448 | 2 | 1 |
| Käibevara | 2 048 | 1 003 | 1 492 | 1 335 | 13 989 | 2 595 | 2 565 |
| Põhivara | 28 784 | 30 874 | 32 964 | 35 054 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 30 832 | 31 877 | 34 456 | 36 389 | 13 989 | 2 595 | 2 565 |
| Kohustised kokku | 29 575 | 30 626 | 28 808 | 19 132 | 30 | 85 | 57 |
| Omakapital | 1 257 | 1 251 | 5 648 | 17 257 | 13 959 | 2 510 | 2 508 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | -59,1 % | -447,9 % | 30,5 % | 89,0 % | 0,2 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 048 € · 6,6 %
- Põhivara 28 784 € · 93,4 %
- Lühiajalised kohustised 29 575 € · 95,9 %
- Omakapital 1 257 € · 4,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 108 € | 123 € | 1 002 € | 1 |
| II kv 2026 | 279 € | 185 € | 906 € | 1 |
| I kv 2026 | 204 € | 182 € | 701 € | 1 |
| IV kv 2025 | 733 € | 176 € | 5 194 € | 1 |
| III kv 2025 | 163 € | 176 € | 841 € | 1 |
| II kv 2025 | 437 € | 176 € | 2 480 € | 1 |
| I kv 2025 | 484 € | 174 € | 3 089 € | 1 |
| IV kv 2024 | 841 € | 170 € | 4 528 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 36 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 41 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 334 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 79 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Stina Valgma
- Savisalong OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Mittetulundusühing Loovala Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 159 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Integratsiooni SA · maksed 1 159 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50013592 / 7
-
27.07.2022Muutmiskanne Ä 50013592 / 6
-
01.07.2022Muutmiskanne Ä 50013592 / 4
-
01.07.2022Muutmiskanne Ä 50013592 / 5
-
13.06.2022Muutmiskanne Ä 50013592 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50013592 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50013592 / 2
-
21.08.2015Esmakanne Ä 50013592
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |