FBJ OÜ
Registrisse kantud 12901151FBJ OÜ (registrikood 12901151) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Sillamäe linn, tegevusala lukkude ja hingede tootmine (EMTAK 25621). 2025. aasta müügitulu oli 238 214 eurot ja puhaskasum 7 154 eurot, bilansimaht 138 543 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksandr Jakimainen. Juhatuse liikmed on Ilona Jakimainen, Aleksandr Jakimainen. Maksuvõlg on 1 664,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.08.2015 (11 a 1 k) · Kesk tn 9, Sillamäe linn, 40231
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lukkude ja hingede tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,0 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,2 % | 2024: 8,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +8,5 % | 2024: +48,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 238 214 | 219 653 | 148 246 | 190 167 | 159 625 | 185 459 | 58 673 |
| Puhaskasum | 7 154 | 11 320 | 10 168 | 28 728 | 25 892 | 35 613 | 14 667 |
| Käibevara | 82 413 | 131 389 | 120 069 | 109 901 | 84 938 | 63 720 | 28 508 |
| Põhivara | 56 130 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 138 543 | 131 389 | 120 069 | 109 901 | 84 938 | 63 720 | 28 508 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 265 | 10 939 | 11 340 |
| Omakapital | 138 543 | 131 389 | 120 069 | 109 901 | 78 673 | 52 781 | 17 168 |
| Kasumimarginaal | 3,0 % | 5,2 % | 6,9 % | 15,1 % | 16,2 % | 19,2 % | 25,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 82 413 € · 59,5 %
- Põhivara 56 130 € · 40,5 %
- Omakapital 138 543 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 587 € | 9 316 € | 0 € | 6 |
| II kv 2026 | 9 881 € | 10 577 € | 0 € | 6 |
| I kv 2026 | 8 670 € | 9 479 € | 0 € | 7 |
| IV kv 2025 | 10 839 € | 11 602 € | 0 € | 7 |
| III kv 2025 | 10 184 € | 10 779 € | 0 € | 6 |
| II kv 2025 | 5 038 € | 5 335 € | 0 € | 7 |
| I kv 2025 | 6 860 € | 7 263 € | 0 € | 7 |
| IV kv 2024 | 9 000 € | 9 516 € | 0 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 862 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 105 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 995 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 1 664,00 €
- 29.09.2026 1 962,31 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Sillamäe linn 8,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubfastbestjob.eu · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50013386 / 11
-
27.12.2022Muutmiskanne Ä 50013386 / 10
-
10.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50013386 / 9
-
08.01.2021Muutmiskanne Ä 50013386 / 8
-
17.09.2019Muutmiskanne Ä 50013386 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50013386 / 6
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50013386 / 5
-
16.10.2017Muutmiskanne Ä 50013386 / 4
-
13.10.2017Muutmiskanne Ä 50013386 / M3
-
26.05.2016Muutmiskanne Ä 50013386 / 3
-
12.01.2016Muutmiskanne Ä 50013386 / 2
-
17.12.2015Muutmiskanne Ä 50013386 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |