Perception Labs OÜ
Registrisse kantud 12909810Perception Labs OÜ (registrikood 12909810) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Jüri alevik, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 22 516 eurot ja puhaskasum 24 282 eurot, bilansimaht 73 141 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Rei. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Marek Rei. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.09.2015 (11 a 1 k) · Kasemäe tn 7, Jüri alevik, 75301
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 107,8 % | 2024: 154,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,3 % | 2024: 6,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 307,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +1 025,8 % | 2024: +400,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 516 | 2 000 | 400 | 80 | 31 700 | 22 302 | – |
| Puhaskasum | 24 282 | 3 082 | -171 | -2 591 | 25 223 | 15 161 | -156 |
| Käibevara | 73 141 | 48 621 | 45 539 | 45 710 | 48 301 | 23 078 | 7 917 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 73 141 | 48 621 | 45 539 | 45 710 | 48 301 | 23 078 | 7 917 |
| Kohustised kokku | 238 | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 72 903 | 48 621 | 45 539 | 45 710 | 48 301 | 23 078 | 7 917 |
| Kasumimarginaal | 107,8 % | 154,1 % | -42,8 % | -3 238,8 % | 79,6 % | 68,0 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 73 141 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 238 € · 0,3 %
- Omakapital 72 903 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 307,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| AddGoals OÜ | 0,19 % | 37 € | 16.08.2023 | 0 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
AddGoals OÜ 0,19 %
Skeem
LEI 984500G61D93B1A4BF57
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50014725 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50014725 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50014725 / 2
-
09.09.2015Esmakanne Ä 50014725
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |