IV OÜ
Registrisse kantud 12915029IV OÜ (registrikood 12915029) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala esituskunstid (EMTAK 9020). 2025. aasta müügitulu oli 29 128 eurot ja puhaskasum -868 eurot, bilansimaht 5 182 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Illimar Vihmar. Juhatuse liige on Illimar Vihmar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2015 (11 a 1 k) · A. H. Tammsaare pst 41, Pärnu linn, 80016
Registriandmed KMKR EE102515435 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102515435
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Esituskunstid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,0 % | 2024: -32,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,4 % | 2024: -212,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,5 % | 2024: 52,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +8,7 % | 2024: −19,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 128 | 26 795 | 33 433 | 32 400 | 18 160 | 20 014 | 14 606 |
| Puhaskasum | -868 | -8 812 | 2 113 | 5 075 | -409 | 3 337 | 245 |
| Käibevara | 1 330 | 2 905 | 10 823 | 10 768 | 5 391 | 7 992 | 4 087 |
| Põhivara | 3 852 | 4 963 | 7 182 | 8 233 | 2 275 | 1 656 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 182 | 7 868 | 18 005 | 19 001 | 7 666 | 9 648 | 4 087 |
| Kohustised kokku | 1 893 | 3 711 | 5 036 | 8 211 | 1 949 | 3 523 | 1 299 |
| Omakapital | 3 289 | 4 157 | 12 969 | 10 790 | 5 717 | 6 125 | 2 788 |
| Kasumimarginaal | -3,0 % | -32,9 % | 6,3 % | 15,7 % | -2,3 % | 16,7 % | 1,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 330 € · 25,7 %
- Põhivara 3 852 € · 74,3 %
- Lühiajalised kohustised 1 893 € · 36,5 %
- Omakapital 3 289 € · 63,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 772 € | 3 088 € | 9 150 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 856 € | 2 697 € | 15 813 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 595 € | 1 341 € | 6 100 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 724 € | 2 420 € | 6 978 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 539 € | 2 877 € | 4 450 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 697 € | 2 420 € | 12 350 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 869 € | 2 600 € | 7 600 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 225 € | 2 176 € | 5 986 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 591 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 029 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 64,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 52,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 050 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 979 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 24 568 | 20 513 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Endla Teater · maksed 12 524 €
- Tallinna Linnateater · maksed 6 076 €
- SA Teater Vanemuine · maksed 3 968 €
- Tartu Ülikool · maksed 2 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50015306 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50015306 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50015306 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50015306 / 2
-
17.09.2015Esmakanne Ä 50015306
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |