Pohl OÜ
Registrisse kantud 12915408Pohl OÜ (registrikood 12915408) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 3 746 eurot ja puhaskasum -6 047 eurot, bilansimaht 5 460 eurot. Juhatuse liige on Mari-Liis Laanes. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.09.2015 (11 a 1 k) · Kaluri tee 4, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed KMKR EE102051931 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102051931
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -161,4 % | 2024: 11,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 24,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -7,8 % | 2024: 48,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | −67,5 % | 2024: +53,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 746 | 11 532 | 7 512 | 12 529 | 8 871 | 7 363 | 9 389 |
| Puhaskasum | -6 047 | 1 358 | -2 767 | 3 322 | -521 | -2 313 | -3 163 |
| Käibevara | 5 193 | 10 522 | 8 117 | 10 220 | 6 870 | 5 363 | 8 016 |
| Põhivara | 267 | 975 | 2 267 | 3 558 | 3 417 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 460 | 11 497 | 10 384 | 13 778 | 10 287 | 5 363 | 8 016 |
| Kohustised kokku | 5 888 | 5 878 | 5 837 | 6 464 | 6 295 | 850 | 1 190 |
| Omakapital | -428 | 5 619 | 4 547 | 7 314 | 3 992 | 4 513 | 6 826 |
| Kasumimarginaal | -161,4 % | 11,8 % | -36,8 % | 26,5 % | -5,9 % | -31,4 % | -33,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 193 € · 95,1 %
- Põhivara 267 € · 4,9 %
- Lühiajalised kohustised 5 888 € · 107,8 %
- Omakapital -428 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 107,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 460 € | 86 € | 2 524 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 150 € | 86 € | 4 679 € | 1 |
| I kv 2026 | 268 € | 79 € | 1 476 € | 1 |
| IV kv 2025 | 67 € | 86 € | 75 € | 1 |
| III kv 2025 | 387 € | 86 € | 1 685 € | 1 |
| II kv 2025 | 444 € | 86 € | 1 796 € | 1 |
| I kv 2025 | 42 € | 78 € | 190 € | 1 |
| IV kv 2024 | 563 € | 86 € | 2 699 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 153 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 29 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 18,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 841 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 55 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Laur Langeproon
- Rooftop Grupp OÜ Osanik
-
Mari-Liis Laanes
- Rooftop Grupp OÜ Juhatuse liige
- KULGEDES OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 476 | 2 023 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Lääne-Harju Vallavalitsus · maksed 2 476 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubpohl.ee · veebileht ei luba automaatset lugemist (robots.txt)
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.04.2025Muutmiskanne Ä 50015349 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50015349 / 6
-
01.03.2018Muutmiskanne Ä 50015349 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50015349 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50015349 / 3
-
04.05.2017Muutmiskanne Ä 50015349 / 2
-
18.09.2015Esmakanne Ä 50015349
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |