OÜ Epli
Registrisse kantud 12915466OÜ Epli (registrikood 12915466) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Suure-Rakke küla, tegevusala külaliskorterid (EMTAK 55204). 2025. aasta müügitulu oli 4 157 eurot ja puhaskasum -2 164 eurot, bilansimaht 2 963 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eleanor Pruvli. Juhatuse liige on Eleanor Pruvli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.09.2015 (11 a 1 k) · Roosi, Suure-Rakke küla, 46328
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Külaliskorterid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -52,1 % | 2024: -36,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -68,0 % | 2024: -38,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 107,4 % | 2024: 104,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −26,5 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 157 | 5 656 | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -2 164 | -2 085 | 4 945 | -237 | -35 | -36 | 160 |
| Käibevara | 757 | 2 425 | 9 004 | 672 | 964 | 946 | 982 |
| Põhivara | 2 206 | 2 773 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 963 | 5 198 | 9 004 | 672 | 964 | 946 | 982 |
| Kohustised kokku | -218 | -217 | 517 | -370 | -315 | -368 | -368 |
| Omakapital | 3 181 | 5 415 | 8 487 | 1 042 | 1 279 | 1 314 | 1 350 |
| Kasumimarginaal | -52,1 % | -36,9 % | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 757 € · 25,5 %
- Põhivara 2 206 € · 74,5 %
- Lühiajalised kohustised -218 € · 0,0 %
- Omakapital 3 181 € · 107,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | -7,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 60 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 201 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 7 € | 7 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRoosi, Suure-Rakke küla, 46328
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.05.2024Tegevuse jätkamise kanne Ä 50015353 / 9
-
02.05.2024Tegevuse jätkamise kanne Ä 50015353 / M4
-
20.11.2023Muutmiskanne Ä 50015353 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50015353 / 7
-
02.09.2021Muutmiskanne Ä 50015353 / 6
-
04.05.2020Tegevuse jätkamise kanne Ä 50015353 / 5
-
16.04.2020Tegevuse jätkamise kanne Ä 50015353 / M1
-
23.04.2019Lõpetamiskanne Ä 50015353 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50015353 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50015353 / 2
-
18.09.2015Esmakanne Ä 50015353
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |