Mermark OÜ
Registrisse kantud 12919180Mermark OÜ (registrikood 12919180) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsanurga küla, tegevusala köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus (EMTAK 01131). 2025. aasta müügitulu oli 1 808 eurot ja puhaskasum -2 105 eurot, bilansimaht 31 910 eurot. Juhatuse liikmed on Marko Juursalu, Merlin Vadi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.09.2015 (11 a 0 k) · Aruvälja, Metsanurga küla, 49409
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -116,4 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,6 % | 2024: -5,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −23,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 808 | 0 | 3 086 | 2 806 | 7 502 | 6 972 | 6 294 |
| Puhaskasum | -2 105 | -1 997 | 1 632 | 15 402 | 5 132 | 4 994 | 1 904 |
| Käibevara | 28 997 | 27 091 | 28 474 | 25 577 | 24 008 | 17 514 | 11 256 |
| Põhivara | 2 913 | 6 924 | 7 538 | 8 803 | 10 067 | 11 332 | 12 596 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 910 | 34 015 | 36 012 | 34 380 | 34 075 | 28 846 | 23 852 |
| Kohustised kokku | – | – | – | 0 | 15 097 | 15 000 | 15 000 |
| Omakapital | 31 910 | 34 015 | 36 012 | 34 380 | 18 978 | 13 846 | 8 852 |
| Kasumimarginaal | -116,4 % | – | 52,9 % | 548,9 % | 68,4 % | 71,6 % | 30,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 997 € · 90,9 %
- Põhivara 2 913 € · 9,1 %
- Omakapital 31 910 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Merlin Vadi
- Peipsiääre vald, Pala küla, Pargiääre korteriühistu Juhatuse liige
- ARUVÄLJA OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAruvälja, Metsanurga küla, 49409
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 652 |
| Müük avalikule sektorile | 240 |
| Toetused kokku | 652 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 652 €
- Peipsiääre Vallavalitsus · maksed 240 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50015740 / 5
-
02.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50015740 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50015740 / 3
-
28.09.2016Muutmiskanne Ä 50015740 / 2
-
27.09.2016Muutmiskanne Ä 50015740 / M1
-
24.09.2015Esmakanne Ä 50015740
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |