PracticeGate OÜ
Registrisse kantud 12920148PracticeGate OÜ (registrikood 12920148) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 447 567 eurot ja puhaskasum 148 121 eurot, bilansimaht 175 051 eurot. Juhatuse liikmed on Katrin Kivisild, Kerli Kivisild. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.09.2015 (11 a 0 k) · Vaikuse tn 10, Viljandi linn, 71009
Registriandmed KMKR EE101822268 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.10–30.09
- KMKR number
- EE101822268
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.10 – 30.09
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,1 % | 2024: 8,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 98,5 % | 2024: 32,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,9 % | 2024: 86,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,2 | 2024: 4,7 |
| Müügitulu kasv | +93,8 % | 2024: −46,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +62,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 447 567 | 230 967 | 432 193 | 502 166 | 303 810 | 39 064 | 19 445 |
| Puhaskasum | 148 121 | 18 741 | 37 777 | 135 083 | 167 900 | 18 979 | 15 703 |
| Käibevara | 153 204 | 42 644 | 58 293 | 177 261 | 176 963 | 23 565 | 7 558 |
| Põhivara | 21 847 | 24 987 | 25 897 | 26 301 | 15 849 | 12 471 | 9 576 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 175 051 | 67 631 | 84 190 | 203 562 | 192 812 | 36 036 | 17 134 |
| Kohustised kokku | 24 688 | 8 990 | 13 728 | 30 995 | 18 328 | 12 658 | 143 |
| Omakapital | 150 363 | 58 641 | 70 462 | 172 567 | 174 484 | 23 378 | 16 991 |
| Kasumimarginaal | 33,1 % | 8,1 % | 8,7 % | 26,9 % | 55,3 % | 48,6 % | 80,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 153 204 € · 87,5 %
- Põhivara 21 847 € · 12,5 %
- Lühiajalised kohustised 24 688 € · 14,1 %
- Omakapital 150 363 € · 85,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 55 419 € | 19 433 € | 144 821 € | 7 |
| II kv 2026 | 43 755 € | 21 778 € | 135 390 € | 6 |
| I kv 2026 | 57 143 € | 19 877 € | 133 096 € | 10 |
| IV kv 2025 | 59 826 € | 20 588 € | 129 740 € | 6 |
| III kv 2025 | 46 748 € | 18 794 € | 119 360 € | 7 |
| II kv 2025 | 45 539 € | 17 971 € | 145 882 € | 7 |
| I kv 2025 | 38 627 € | 17 501 € | 116 075 € | 8 |
| IV kv 2024 | 24 079 € | 12 315 € | 61 310 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 473 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 478 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 38,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 48 274 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 780 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Katrin Kivisild
- EduLearn OÜ Tegelik kasusaaja
- Koolitus- ja arenguühing Tegelik kasusaaja
-
Kerli Kivisild
- Amandex Technologies OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVaikuse tn 10, Viljandi linn, 71009
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Väike-Kaare tn 32217871 · alates 15.09.2020
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Viljandi linn 98,5 %
- 4. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Viljandi linn 93,8 %
- 33. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Viljandi maakond 352 820 €
- 37. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haridus 148 121 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 352 820 | 551 908 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 340 180 €
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 6 840 €
- Tallinna Ülikool · maksed 3 472 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 780 €
- Jõgeva Vallavalitsus · maksed 316 €
- Tartu Raatuse Kool · maksed 158 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPracticeGate pakub kvaliteetset täiendkoolitust haridus-, sotsiaal- ja juhtimisvaldkonnas. TÄKS sertifitseeritud, praktilised koolitused kogenud treeneritega. Üle 2500 koolitatud. üle 6 aasta kogemust! Veebi- ja kontaktkoolitused
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.04.2024Muutmiskanne Ä 50015848 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50015848 / 8
-
15.07.2022Muutmiskanne Ä 50015848 / 7
-
14.07.2022Muutmiskanne Ä 50015848 / M3
-
29.03.2021Muutmiskanne Ä 50015848 / M1
-
29.03.2021Muutmiskanne Ä 50015848 / 6
-
20.02.2020Muutmiskanne Ä 50015848 / 4
-
20.02.2020Muutmiskanne Ä 50015848 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50015848 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50015848 / 2
-
28.09.2015Esmakanne Ä 50015848
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |