Lenumar OÜ
Registrisse kantud 12923483Lenumar OÜ (registrikood 12923483) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Külaaseme küla, tegevusala liha ja lihatoodete jaemüük (EMTAK 47221). 2025. aasta müügitulu oli 83 817 eurot ja puhaskasum 408 eurot, bilansimaht 24 924 eurot. Juhatuse liige on Martin Sild. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2015 (11 a 0 k) · Jõnni, Külaaseme küla, 61207
Registriandmed KMKR EE101987404 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101987404
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Liha ja lihatoodete jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,3 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,4 % | 2024: 57,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +9,2 % | 2024: +6,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 83 817 | 76 771 | 71 887 | 77 852 | 53 695 | 51 635 | 66 537 |
| Puhaskasum | 408 | 49 | 8 | 352 | 994 | 24 | 818 |
| Käibevara | 16 068 | 11 899 | 11 513 | 6 566 | 6 687 | 4 273 | 3 437 |
| Põhivara | 8 856 | 8 787 | 7 757 | 7 670 | 8 460 | 6 999 | 8 205 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 924 | 20 686 | 19 270 | 14 236 | 15 147 | 11 272 | 11 642 |
| Kohustised kokku | 12 609 | 8 779 | 7 413 | 2 388 | 3 651 | 12 770 | 13 164 |
| Omakapital | 12 315 | 11 907 | 11 857 | 11 848 | 11 496 | -1 498 | -1 522 |
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,5 % | 1,9 % | 0,0 % | 1,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 068 € · 64,5 %
- Põhivara 8 856 € · 35,5 %
- Lühiajalised kohustised 12 609 € · 50,6 %
- Omakapital 12 315 € · 49,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 316 € | 1 325 € | 20 765 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 836 € | 1 323 € | 19 216 € | 2 |
| I kv 2026 | 1 919 € | 1 267 € | 20 530 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 183 € | 1 411 € | 19 886 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 384 € | 1 326 € | 23 175 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 766 € | 1 291 € | 19 525 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 039 € | 1 105 € | 20 946 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 017 € | 1 181 € | 19 955 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 772 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 442 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 922 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 425 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJõnni, Külaaseme küla, 61207
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50016103 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50016103 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50016103 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50016103 / 2
-
01.10.2015Esmakanne Ä 50016103
-
30.09.2015Esmakanne Ä 50016103 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |